Перейти до вмісту

Ось як можна сидіти вдома здоровому мужику і чекати поки жінка дасть йому гроші?

У мене є подруга, з якою ми дружимо років десять. Всі ці роки я помічала, що Оля людина не те щоб жадібна, але дуже розважлива і ощадлива.

У мене пристойна зарплата і я ніколи не переживала з приводу того, що при зустрічі з Олею за кавою або піцу плачу завжди я. Спочатку подруга говорила, що в наступний раз розплатиться вона, що поки грошей немає, але так жодного разу і не заплатила ніде.

 

Читайте також Я написала вчителю, а вона у відповідь: «А за що Вам грамоту давати? Ви нічого не зробили. Хто заслужив, той і отримав».

В гості Оля також приходить без нічого, зате ще з порога запитує, що у мене смачненького є. Так як зустрічаємося ми не так часто, то я нормально до цього ставилася, адже в іншому вона прекрасний друг і людина. На Олю завжди можна покластися в справах, не пов’язаних з грошима.

Вона може приїхати до мене, допомогти з прибиранням, після нашого чаювання відразу все прибере і помиє. Я можу поділитися з нею будь-якою інформацією, так як впевнена на всі сто відсотків, що все залишиться між нами. Часто я позичала подрузі гроші, але вона і не думала їх повертати, чи то забувала, то чи думала, що я забула, раз не нагадую.

Мене це аніскільки не напружувало, суми були незначні і непомітні для мого бюджету.

Але ось у подруги з’явився цивільний чоловік , який “тимчасово” не працює. Оля вже знайшла собі підробіток, щоб було більше грошей. Я її розумію, їй вже 37 років, хочеться мати сім’ю, дітей, ось і вхопилася за цей шанс, не розуміючи, що такий чоловік гірше, ніж самотність.

Я їй нічого не говорила, поки подруга не стала приходити з ним в гості до мене, щоб пообідати і зайняти грошей. Я їй давала гроші завжди, але зараз не збираюся утримувати її співмешканця (по-іншому я його не називаю, що дуже ображає подругу). І ось тепер наші відносини стали псуватися, думаю, що не без допомоги її молодої людини.

Я нічого не роблю, чекаю, поки подруга сама розбереться, хоча мені її шкода і не хочеться, щоб нашій дружбі прийшов кінець.

Ніколи не могла зрозуміти таких чоловіків, які не можуть себе забезпечити, не кажучи вже про сім’ю, але цей випадок взагалі мене вразив. Ось як можна сидіти вдома здоровому мужику і чекати поки жінка дасть йому гроші? Мені теж вже не мало років, але я не настільки “самотня”, щоб утримувати такого чоловіка.