Перейти до вмісту

От і сталася неприємна ситуація.

Наш начальник дуже любить зміни і часто робить сюрпризи, подекуди не дуже приємні. Так перед Новим роком управлінців чекав подарунок – звільнення половину працівників. На деякі з вільних посад вже найняли працівників, тому на новорічному корпоративі були люди, яких я не знав, зокрема директорів філій, заступників, їхніх помічників.

От і сталася неприємна ситуація. Ми веселилися, танцювали і мою увагу привернула молода симпатична жінка. Зовнішність у неї була не звична й одразу мене зацікавила, тому після декількох келихів я вирішив спробувати свою долю і підійшов знайомитися.

Читайте також  Aджика з кабачків

Підходжу з видом мачо, простягаю їй руку у вигляді запрошення на танець. Вона погодилася і піднялася мені на зустріч, як раптом між нами стає ще один працівник – кремезний чоловік під два метри ростом. Він теж запрошує її на танець. Ми не скандалили, а просто потанцювали по черзі: спершу він, а потім і я з нею. Він весь вечір від неї не відходив, а коли перебрав з алкоголем я вирішив скористатися ситуацією. Замовив таксі одне на двох, як виявилося, ми проживали в одному напрямку.

З таксі вона запропонувала зайти до неї на “чай”. От “чай” мені смакував, “пили” цілу ніч і навіть ще перед роботою вранці. Окрім цього, ми ще багато розмовляли і зрозуміли, що у нас насправді багато спільного. Вранці вона поїхала в офіс, а я ще побрів додому переодягнутися й з собакою погуляти.

Заходжу я на роботу, а там всі працівники утворили круг й посередині стоїть моя нова подружка з генеральним директором.

– Знайомтеся з вашим новим директором, – і в цей вона побачила мене і зразу скривила обличчя.

– Інночко? Що трапилося, вам не подобається це місце? – спитався генеральний, а Інна запевнила, що все добре й натягнула посмішку.

Ввечері ми з нею зустрілися і вона повідомила, що халяви я не отримаю. А я і не розраховував. Вона мені просто завжди платила нижчу зарплату, щоб ніхто не запідозрив про наш роман, але продовжувала тихцем зі мною зустрічатися. Зараз мене нарешті підвищили й перевили в інший відділ, а ми досі разом. Правда, вже не приховуємо своїх стосунків.