Перейти до вмісту

От така їй наука. Тому добре подумайте перш, ніж купувати дорогу кішку.

На днях, після багатьох років вмовлянь, я придбала дорогу кішку для своїх дітей. Знаєте, хоча коштує вона багато, проте розуму у неї взагалі нема. Вона настільки дурна, що ми ніяк не можемо привчити її ходити на лоток, як би ми її не просили. Вона гадить біля лотка, біля пеленочки, але тільки не на них. Буквально кілька сантиметрів від них.

І щонайголовніше – вона свій лоток не використовує за призначенням. Наша дорогоцінна кішка подумує, що це місце для відпочинку. Вона постійно засипає у своєму лотку. Ми вже перепробували всі методи, купували дорогі засоби – а вона ніяк не навчиться. Лиш залишає неприємні сюрпризи чи калюжі поруч із своїм лотком.

Читайте також Деякі родичі намагались заспокоїти Христину, але від цього ставало тільки гірше, і вона починала ридати ще більше.

Одного вечора, я вкотре зайнялася прибиранням і знайшла цукерки «Шипучка», пам’ятаєте їх? Це такі, що зверху карамель, а всередині порошок. Мої діти їх просто обожнюють. І тут мене осяйнула шалена думка. Ви лиш не смійтеся.

Я вирішила висипати порошок із цукерок навкруг лотка, якраз там де наша хвостата залишала свої міни. Тоді я тихо чекала, і дочекалася! Наша кішка лиш вирішила зробити свої справи, як одразу ж отримала заряд з порошку прямісінько під свого хвоста. Звичайно ж вона такого зовсім і уявити не могла, тому підскочила наче обпечена, чуть не до самої стелі. Так повторилося кілька разів, і вона нарешті навчилася ходити на лоток. От така їй наука. Тому добре подумайте перш, ніж купувати дорогу кішку.