Перейти до вмісту

От з нами й трапилася така кумедна ситуація.

Ми з чоловіком щойно відгуляли весілля й тепер обирали для себе сімейне гніздечко. Вирішили одразу взяти квартиру на виплату. Руслан брав додаткові зміни, тому облаштуванням нашої нової оселі займалася я самостійно.

Чоловік найняв робочих, вони займалися ремонтом, а я всіх годувала. Якогось вечора познайомилася із нашими сусідами. Це була приємна подружня пара середніх літ. Оскільки ми поки нікого тут не знали, то вирішили запросити саме їх на наше новосілля.

Після того як гості прийшли у наш дім й сіли до столу, я помітила дивну зміну у їх поведінці. Вони стали переглядатися один з одним. Якось з коса дивилися на мого чоловіка. Та мої думки розвіяв Руслан, який увесь вечір не припиняв мене обіймати й дякувати за приготовані страви.

Наші гості покинули нас дуже швидко. Я навіть не встигла подати десерт. Що на них найшло ми не розуміли та й, чесно кажучи, нам було не до цього. Нарешті ми залишилися на самоті.

Читайте також Диво коштувало їй 37 гривень, 75 копійок і великий об’єм дитячої надії та віри

Вранці нас розбудив стукіт у двері. Коли Руслан відчинив двері, на порозі стояв поліціянт. Весело починається наше життя у цьому домі, подумала я про себе.

Гість відрекомендувався, показав посвідчення, а потім попросив показати документи, що засвідчують наш шлюб. Таке прохання виявилося нам дивним, але сперечатися з цим чоловіком ми не хотіли. Через декілька хвилин винесли йому свідоцтво про шлюб. Той уважно глянув на документ, потім на нас, подякував, а потім пояснив у чому справа.

Виявляється, наші сусіди зателефонували до поліції, щоб повідомити про викрадення неповнолітньої. Вони подумали, що мені немає 18, а чоловік мене утримує в домі насильно.

Ми довго сміялися з цієї ситуації. Я дійсно виглядала молодше своїх років, особливо без макіяжу та в домашньому одязі. Руслан був старшим від мене на шість років. Останні кілька місяців він працював понаднормово, тож втома й недоспані ночі відбилися на його обличчі. Відверто кажучи, він постарішав. От з нами й трапилася така кумедна ситуація.