Перейти до вмісту

Пару років тому вона розлучилася, і замість того, щоб няньчитися з онукою і жити спокійним розміреним життям, вона “впала в молодість”.

Так, я все розумію, моя мама справді на свій вік виглядає молодо, і вона досить симпатична. Косметологи, масажисти і тому подібне – зробили свою справу. Нещодавно зробила собі татуаж брів, наростила волосся і вперед на зустріч пригодам. Вона не розуміє, що мені перед сусідами соромно. Її поведінка – це занадто. Як не як, вже не молода

Я дивлюся, тут в основному всі скаржаться на своїх свекрух, чи невдячних дітей, а я хочу присоромити рідну матір, яка в 52 роки зовсім не відає, що коїть. Пару років тому вона розлучилася, і замість того, щоб няньчитися з онукою і жити спокійним розміреним життям, вона “впала в молодість”.

 

Читайте також Я зрозуміла, що Костя, можливо, не той, хто здійснить мою мрію про щасливу сім’ю.

І якби ж то вона зустрічалася зі своїми ровесниками – що вже поробиш, кохання є кохання. Але ж ні – вибирає мужиків молодших, іноді навіть одружених. Знайомиться в соцмережах – виставляє відверті світлини в купальниках, які навіть я собі не завжди можу дозволити. Домовляється про зустрічі, частіше у них або на нейтральній території, а одружених запрошує до нас додому. Нещодавно приїжджав один з іншого міста і жив у нас тиждень, поки йому дружина не влаштувала скандал.

На всі мої зауваження і вмовляння відповідь одна – я тебе виростила, дай тепер мені пожити для себе. А не подобається – шуруйте з чоловіком і донькою на орендовану квартиру, вас, мовляв, ніхто не тримає. Так, я все розумію, моя мама справді на свій вік виглядає молодо, і вона досить симпатична. Вона завжди дбала про себе: косметологи, масажі і тому подібне. А ще у неї гарний смак у одязі. Вона завжди стильно одягалася. Навіть мене пробувала привчити
до прекрасного, та після того, як я вийшла заміж, і народилася Марічка, у мене геть не хватає часу на себе.

Вона завжди мене дорікає, Що жінка повинна залишатись жінкою – завжди, при любих обставинах життя. Добре, я все розумію, але невже всі ці чоловіки також “норма” бо вона жінка? Я такого не розумію.
Ми б з’їхали, звичайно, з чоловіком, та питання куди і як жити? Поки ми на роботі мама доглядає за нашою Марічкою. Няню наймати дорого, а в садку дитина відразу захворіє – віруси навколо.