Перейти до вмісту

Пари, які присвячують себе повністю і безповоротно коханій людині, як правило розходяться

Не варто забувати багато моментів, присвячуючи себе повністю і безповоротно коханій людині.

Те, що стало звичкою, на жаль, має над нами велику владу. Психологи стверджують, що рано чи пізно люди, які проводять разом вільний час, змушені будуть перестати це робити.

Простіше кажучи, постійне спільне проведення часу знецінює відносини та любов. Ми бачимо людину поруч кожен божий день, не сумуємо за нею. Варто коханій людині перестати дарувати нам стільки ж часу, як ми відразу думаємо, що у відносинах щось не так.

Коли двоє закоханих по вуха один в одного людей відгороджуються від усього світу, друзі перестають бути друзями.

Читайте також: Чому любляча пара може раптово розійтися? Все закономірно, важливо пройти цих 3, 6, 9 років

Іноді партнери починають робити вибір — або продовжувати дружнє спілкування і менше бачитися з коханим чи коханою, або ж просто забути про друзів. В остаточному підсумку люди залишаються без друзів, а коли закоханість проходить, людина залишається розбитою.

Коли люди закохуються, то найчастіше навколишнього світу стає занадто багато, а кохання дуже мало. І просто знижується продуктивність на роботі. Закохані дуже часто йдуть з роботи раніше, щоб насолодитися один одним. Так робити не варто.

Що найцікавіше, погані наслідки для роботи негативно позначаться і на любові.

Психологи рекомендують замість кількості та тривалості зустрічей зробити упор на їх якість. Наприклад, на початкових етапах знайомства можна бачитися не сім разів на тиждень, а тільки два. Але емоції будуть тримати вас наступних п‘ять днів.

Якщо ви вже живете разом, то на вихідних краще брати перерву. Можна відправитися до рідних, погуляти або сходити куди-небудь з подругами, друзями, колегами. Потрібно шукати баланс між необхідністю і бажанням. Так буде краще для відносин та насолоди від від них.