Історії

Перед тим, як розказувати й пояснювати, я хочу зізнатися: я спала з одруженим чоловіком

Вперше це трапилося, коли я була на заробітках. Наше знайомство відбулося у парку, потім ми пішли до мене. Минув певний час і він сказав, що йому треба їхати додому до дружини. Я була шокована. Він дав зрозуміти,що в нього в сім’ї вільні стосунки і це норма для них.

Проте для мене це не було відверто дивно. Я шукала виправдання, що це інша країна, культура, вільні стосунки у 21 столітті є нормою, проте я почувалася погано! Я відчувала вину довгий час.

Через деякий час це трапилося ще раз. Я помітила хлопця, з яким у мене були короткі стосунки, який ішов за руху із сином і зі своєю дружиною. Совість не давала покою. Я почувалася винною.

Через декілька років я опинилася на іншій стороні барикад. Мені зраджував мій чоловік ізмолодою красунею.

Читайте також: Вплив алкоголю на стан шкіри

Коли я поїхала у Францію, вона поселилася в нашій квартирі. Чоловік повинен був приїхати до мене після того, як розв’яже проблеми на роботі.

Та дівчина не просто спала із моїм чоловіком, вона його покохала. Вона використала це як виправдання та боролася за нього.

Ніхто не має права робити те, що йому заманеться! Важливо, щоб ми, жінки, підтримували одна одну, а не йшли війною одна проти одної. Невже так важко не спати із чужим чоловіком?

Звісно, у зраді є і вина чоловіка, проте коханкам є окреме місце в пеклі. Вони егоїстки. Все, що вони роблять, – це завдають болю іншим людям.

Просто їм варто знати й пам’ятати, що карма існує!