Перейти до вмісту

Переговори відбулися: Карл Негаммер – Канцлер Австрії на переговорах з Путіним,  закликав до негайного припинення бойових дій на території України

Карл Негаммер – Канцлер Австрії, після переговорів з Путіним в його резиденції заявив, що розмова була “прямою, відкритою і жорсткою”. Про це, як пише “Європейська правда”, повідомляє австрійське видання Kurier.

“Це не дружній візит. Я щойно приїхав з України і на власні очі побачив незмірні страждання, завдані російською загарбницькою війною”, – сказав Негаммер після зустрічі з Путіним, яка тривала 75 хвилин.

Він зазначив, що ці переговори з Путіним були для нього “обов’язком”.

Читайте також: Арестович озвучив прогнози щодо подальшого розвитку ситуації в Україні: Легко не буде, і з кожним днем наростатиме тиск на позиції ЗСУ

“Обов’язок, що випливає з відповідальності домогтися припинення бойових дій або принаймні гуманітарного прогресу для постраждалого мирного населення в Україні. Для мене немає альтернативи шукати прямі переговори з Росією, незважаючи на всі відмінності” – сказав він.

На переговорах, Негаммер сказав Володимиру Путіну, що санкції проти Росії залишаться в силі і будуть посилюватися, доки в Україні гинуть люди. Він закликав до негайного припинення бойових дій на території України, надання гуманітарних коридорів для евакуації поранених і вразливих груп.