Перейти до вмісту

Перелік продуктів, які можуть пришвидшувати ріст волосся

Мигдаль

У мигдалі є поліленасичені жирні кислоти, які є необхідним будівельним матеріалом для клітинних мембран. Вони також допомагають утримувати вологу всередині клітин, попереджаючи зневоднення волосся, а це означає, що й його передчасне старішання. Також у мигдалі міститься біотин.

Лосось

Лосось — джерело вітаміну D, протеїну і Омега-3 жирних кислот. Усе це — мікроелементи, які надають волоссю блиск і зміцнюють його фолікули на клітинному рівні, що дозволяє їм зростати з подвоєною силою.

Яйця

Це джерело білка, біотину і вітаміну В12. Правда, користь волоссю принесе лише жовток, а ось від білкової маси, особливо у надмірних кількостях, буде лише шкода — вона може блокувати засвоєння біотину у організмі.

Читайте також: Стейки лосося в духовці

Авокадо

Авокадо містить вітаміни А, С, Е, D, Р, І, К, а також вітаміни групи В, у ньому багато калію, кальцію, натрію, фосфору і магнію. Авокадо помітно простимулює зростання і оновлення волосся, додасть йому життєву силу і блиск, захистить від сухості і ламкості.

Насіння

Цінність насіння полягає у вітаміні Е, який не лише підтримує нормальну роботу серця і здоров’я судин, але й підсилює приплив крові до шкіри голови, активізуючи міжклітинний обмін (хай живе швидкий ріст волосся!). Крім того, насіння багате на селен, який є чудовим натуральним захистом від шкідливого ультрафіолету та інших негативних факторів навколишнього середовища.