Перейти до вмісту

Перш ніж сварити свою малечу, придивіться спочатку до себе!

Які помилки роблять батьки виховуючи дітей?

Всі діти різні, один слухняний, другий ні. Часто батьки задають собі питання, чому їхні діти неслухняні? А можливо діти не винні, а слід придивитися за своєю поведінкою? На це питання ми вам допоможемо відповісти.

Найпоширеніші помилки яких ми припускаємося:

Недостатньо уваги.
В наш час Батьки приділяють багато часу своїй роботі. Діти більшість часу проводять за комп’ютерами, телефонами, гаджетами. І свою увагу вони вимагають – неслухняністю. Спробуйте більше приділяти уваги своїм чадам.

Погрози дітям.
Діти добре відчувають коли батьки говорять неправду. Ви часто чули такі фрази як: «Будеш себе погано поводити, віддам в дитбудинок», «Якщо будеш себе погано поводити, викличу міліцію». Тому, малеча спеціально буде себе погано поводити.

Більшість уваги до молодших дітей.
Якщо в сім’ї є молодші діти, більшість уваги, любові й опіки дістається їм. Тому, старші діти це відчувають і будуть робити все на зло.

Читайте також  Церковний дзвін — захищає від усього злого.

Критика.
Постійні фрази критики: «Руки не з того місця», «Пишеш як курка лапою» чули, мабуть, всі діти. Це призводить до невпевненості дитини й не бажання старатися робити успіхи.

Постійні накази.
Якщо ви часто ведете діалог з дитиною в наказовому тоні, вона починає опиратися, цим показуючи свою особистість.

Зриваєтесь на дитині.
У дорослих майже постійно трапляються негаразди, коли прийшовши додому після важкого робочого дня, ви випускаєте пар на дитині. А вона не розуміє за що батьки на неї кричать, адже поведінка добра, уроки зроблені, кімната прибрана.

 

Неправильний приклад.
Кожна дитина повторює модель поведінки, яку вона бачить вдома у своїх батьках. А потім, ми диву даємо як так виходить, де він це бачив? Тож запам’ятайте, дитина все бачить і повторює за дорослими.