Перейти до вмісту

Певні ознаки, які вказують на те, що ваша друга половинка полюбляє походеньки на сторону

Існують певні ознаки в поведінці, які вкажуть на те, що ваша друга половинка полюбляє походеньки на сторону.

Розповімо вам про кілька найпоширеніших з них:

1. Поява нових звичок. Якщо у вашої коханої людини ніколи не було звички писати повідомлення або годинами говорити з вами телефоном, то це повинно вас насторожити. Адже це може бути ознакою того, що щось не так.

2. Раптовий інтерес до нової музики. Звісно смаки можуть змінюватися, але ж не вельми різко. Якщо ваша кохана вважала цей гурт жахливим, а тепер слухає його цілодобово, задумайтесь.

Читайте також: Красиві жінки менше хворіють

3. Зміна іміджу. Здається тут немає нічого дивного. Людина може змінити свої вподобання, але якщо це робиться спонтанно, без видимої причини та без обговорення з вами, то це цілком може робитися для когось іншого.

4. Затримки на роботі. Якщо ваша кохана людина регулярно затримується для того, щоб вирішити робочі питання, то це не завжди означає, що вона працюватиме. Є ймовірність, що “робочим питанням” може виявитися колега або керівник.

5. Перепади настрою. То дуже гарний настрій, то агресія, то лід, то холод. Не зрозумієш, що трапилось, але, насправді, в більшості зрадників прокидається почуття провини, яке їх буквально з’їдає зсередини.

6.Інша людина. Бувають моменти, що ви відчуваєте, що поруч із вами зовсім інша людина. То вона починає чимось активно займатися, робити щось не властиве для себе.

7. Таємничість. Ви перестали відверто розмовляти. Ваша друга половинка поставила пароль на телефон і ноутбук. Задумайтесь, може їй є що від вас приховувати.

Це лише можливі ознаки, поява яких може і нічого не означати. Але при їх появі не бійтеся обговорювати свої хвилювання та переживання. Можливо, просто немає настрою або зникає будь-яке бажання щось робити. Всі ми люди, і всі ми маємо властивість стомлюватися та виснажуватися.