Перейти до вмісту

Під якими знаками Зодіаку народжуються відьми

Скорпіон

Жінки-Скорпіони цілком усвідомлюють, якою могутньою силою володіють, і не приховують свої відьомські здібності. Магія їм вірно служить як в домашніх побутових справах, так і в спілкуванні з навколишнім світом. Особливо сильні вони в спокусі. Для цього їм не обов’язково мати образ жінки-вамп, носити помітний одяг або вести себе зухвало. Скромно одягнену простушку-Скорпіона без макіяжу, з наївною усмішкою і невиразним, на перший погляд, характером видають очі спокусниці. Одного разу потрапивши в їх полон, вибратися звідти живим не вдасться. Особливо, якщо закоханій жінці-Скорпіону дати привід для підозр у зраді. В ревності відьма робиться нещадною!

Читайте також Як наступають на граблі різні знаки Зодіаку. Це дуже весело

Лев

Жінки-Леви не докладають особливих зусиль, щоб чарувати оточуючих, а то і спритно ними маніпулювати. Досить її зігнутої в здивуванні брови, що вимірює поглядом, або влучного слівця, щоб люди почували себе немов на аудієнції у самої Королеви. Повчати Левицю або проявляти до неї нездорову цікавість астрологи не радять, інакше можна непомітно залишитися не тільки без гарного настрою, але і без носа, який сунеться не в свої справи. Чоловіки, що потрапили до Левиці в фаворити, ризикують назавжди залишитися в її серці. Вона велика майстриня з частини любовної магії.

Водолій

Жінки-Водолії вважаються королевами серед відьом. Вони здатні начаклувати хоч любов, хоч розлуку, а хоч і саму смерть. Їх сила, яку вони не завжди усвідомлюють, у практичній магії. Тому вони є особливо небезпечними як для близького оточення, так і для себе самих. На щастя, здібності жінок-Водоліїв здебільшого проявляються в добрих, піднесених справах. Однак варто засмутити жінку-Водолія, як у кривдника не виникне сумнівів – перед ним справжня відьма! Жінки-Водолії з однаковим шаленством вміють і ненавидіти, і любити. Чоловік, який примудриться в неї закохатися, буде і нещасною, і шалено щасливою людиною одночасно.