Історії

Підходить до мене, посміхається: «Сьогодні тут весь день кастинг проводжу! Дружину знайти в наш час дуже складно!». Я його запитала: «Ви серйозно? Чи про кастинг – це просто невдалий жарт?», Він відповів: «Які жарти ? Уже не перший рік в пошуку!Претенденток багато, з усіма потрібно знайти час зустрітись. Потім з минулими конкурсантками по другому … потім по третьому … »

Я вискочила заміж дуже швидко, одразу після закінчення університету. Почала працювати на виробництві, суто в жіночому колективі. З чоловіком довго ми не прожили, він весь час руки розпускав, пив, гуляв, а згодом взагалі знайшов собі іншу. І ось мені 30, а у мене ні стосунків, ні сім’ї, вирішила пошукати свою долю на сайтах знайомств.

Прикладом мені послугувала моя подруга, яка поставила собі за мету вийти заміж протягом року і вийшла, дуже навіть вдало.

Я зробила професійні фотографії та виклала їх на декілька сайтів знайомств. Навіть не думала, що буду отримувати стільки компліментів. Писали як і хлопчики так і мужчини до сімдесяти. Настрій покращився, і я знову відчула себе потрібною!

Читайте також Тепер, Руслан вже дорослий хлопець, має свою сім’ю, а на весілля матір кликати не хотів, бо справжньою мамою вважає мачуху.

З одним чоловіком спілкування мені сподобалось найбільше, тому не гаючи часу, домовились зустрітись в суботу ввечері. Я терміново зробила педикюр, манікюр, вії, брови, макіяж, укладку. Хотіла, щоб він не зміг відвести від мене свого погляду! Перед зустріччю весь день була сама не своя, так переживала. До вечора поїхала до нього на побачення в кафе.

Ось присіла я за столик, тут чую позаду голос, начебто, як знайомий: “Ну думаю, ще зателефоную, було приємно побачитися! А зараз змушений попрощатися! До мене наступна претендентка на моє серце прийшла!».

Я обернулась, точно він. Підходить до мене, посміхається: «Сьогодні тут весь день кастинг проводжу! Дружину знайти в наш час дуже складно!». Я його запитала: «Ви серйозно? Чи про кастинг – це просто невдалий жарт?», Він відповів: «Які жарти ? Уже не перший рік в пошуку!Претенденток багато, з усіма потрібно знайти час зустрітись. Потім з минулими конкурсантками по другому … потім по третьому … »

Я одразу встала і вийшла з кафе. Зупинила таксі. Раптом мені чомусь стало дуже смішно. Водій авто запитав мене з чого мене пробрав такий регіт. Я розказала йому історію про кастинг і ми разом посміялися. Потім він мені анекдот розповів, а через три місяці ми одружилися.