Перейти до вмісту

Піджива для кабачків у липні

Ось секрети, які допоможуть вам отримати ще більше плодів, а ще пришвидшити їх ріст кабачків. Достатньо рясно поливати рослину в липні та ще удобрювати мінеральними комплексами.

Якщо культура отримує недостатню кількість мікроелементів, особливо це стосується фосфору та калію, то як наслідок утворюються пустоцвіти, а зав’язі просто загнивають.

У період, коли розростається зелень і починають цвісти кабачки, потрібно підготувати спеціальний трав’яний настій й ним полити рослину.

Залийте водою зелену масу трави та залишіть бродити на тиждень. Отриманий настій розбавте зі звичайною водою 1 до 10, а потім ще на відро додайте стакан попелу. На один кущ має іти 1,5 літри цього розчину. Ви можете підгодовувати таким засобом не лише кабачки, а й різні овочі.

Читайте також: Найгірші свекрухи за знаком Зодіаку

Трав’яний настій також можна замінювати коров’яком або курячим послідом. Для цього змішайте перепрілий перегній з одним відром води, на одну рослину потрібно витрачати літру засобу.

Калійні та фосфорні добрива потрібно використовувати, коли формуються плоди. Візьміть 30 г суперфосфату та змішайте з 1 г борної кислоти, розчиніть в 10 л води. Всі компоненти розведіть попередньо в гарячій воді, оскільки в холодній вони довго розчиняються.