Після розлучення, невістка не дозволяє бачитися з онуками. Навіть син нормально дітей не бачить. З колишньою дружиною спілкуються виключно на тему аліментів

У мене є син, якого я дуже люблю. Коли йому виповнилося 27, він одружився та виховує двох діточок. Але 4 місяців тому, мій син розлучився зі своєю дружиною. Тепер вона не дозволяє мені бачитися з моїми онуками. Я завжди добре до неї ставилася й моєї вини у їхньому розриві немає. Я дуже люблю своїх онуків. Старшу внучку я часто забирала до себе ночувати, ходила з нею в кіно, гуляти в парк. Вона ще мене пам’ятає, їй вже 9 років, а ось молодший, якщо і зустріне на вулиці, то просто не впізнає.

А тепер вона не дозволяє мені навіть до них в гості приходити. Після розлучення, я все одно залишаюся бабусею своїх онуків. Звичайно я здогадуюсь, чому так трапилося. Річ у тому, що після весілля, вони жили у квартирі, яка дісталася мені від моєї бабусі. Я була не проти, але потім вони розійшлись. Син познайомився з іншою жінкою й пішов жити до неї, а Оля з дітьми так і лишилася в моїй квартирі.

Читайте також: Сирні кульки з шоколадом

Так минуло вже декілька місяців й ми з чоловіком почали натякати їй, що готові допомогти з переїздом, з дітьми та навіть з пошуком роботи, але після цього вона сказала, що не збиралася нікуди їхати. Її батьки живуть у селі. У них невеличкий будинок й розміститися там з 2 дітьми просто немає можливості. Ми думали, що невістка буде орендувати житло, а вона вирішила, що ми дозволимо їй жити тут.

З того часу, вона дуже на нас образилась й заборонила спілкуватися з дітьми. Я не розумію, чому вона вирішила, що може жити у квартирі, яка належить чужим людям. Її батьки теж могли б допомогти. За всі роки шлюбу вони ні копієчки не вклали в їх життя, а тепер могли б якось доньку підтримати.

Ось так, роби людям добро, а вони потім заборонять тобі з онуками спілкуватися. Навіть син нормально дітей не бачить. Син з колишньою дружиною спілкуються виключно на тему аліментів. Тепер мушу через спільних знайомих взнавати, як живуть мої онуки …