Історії

Після розлучення, я заміж так і не вийшла. Ймовірно, шукала чоловіка, схожого на Андрія, але не знайшла

З чоловіком я розлучилася уже давно, і ми жодного разу не зустрілися після цього. Але одного разу, коли поверталася з роботи, я випадково зустріла його.

– Андрій!

Ми усміхнулися один до одного, і вже через пару хвилин сиділи в кафе. Ми сиділи і розмовляли, розмовляли про своє життя. Андрій став зовсім іншим, та й я сильно змінилася. Уже усі обіди забулися. Ніяких відповідей мені вже не було потрібно.

Наша зустріч була випадковою, але дуже приємною. Ми сиділи і розмовляли, як старі добрі друзі. Всі тривоги зникли, коли вранці я прокинулася в його ліжку. Разом ми провели чудову ніч. Навіть в нашому спільному житті з минулого такого не було.

На пальці у Андрія була обручка.

І тут у нього задзвонив телефон. Андрій взяв трубку: “Кохана, доброго ранку! Так, я на роботі, просто була нічна зміна. Люблю тебе”.

Читайте також: Бендерики з капустою і м’яcoм

Цікаво. Говорить дружині, що любить, а спить з іншою. Дружина Андрія була з дитиною у родичів.

Після розлучення, я заміж так і не вийшла. Ймовірно, шукала чоловіка, схожого на Андрія, але не знайшла.

З Андрієм ми стали зустрічатися досить часто. Це тривало уже рік, і кожен з нас посилено намагається довести щось одне одному. Я намагалася показати йому, що краще його теперішньої дружини. Андрій ж доводив, що з ним я втратила дуже багато.

Він говорив, що хоче розлучитися з дружиною, і повернутися до мене. Ось тільки заміж я за нього не піду.

Ні, я розірву всі ці відносини тільки тоді, коли його дружина дізнається правду.

З моєї сторони – це жорстоко. Але це моя помста і йому, і їй. Адже коли вона почала з ним зустрічатися, вона прекрасно знала, що він одружений. Так чому я повинна її жаліти?