Перейти до вмісту

Після розлучення життя тільки починається.

Після того як  чоловік покинув Ірину з двома дітьми їй було важко. Працювала вона прибиральницею, грошей завжди не хватало.А горе чоловік відмовлявся допомагати. Тому дівчина вирішила знайти ще один підробіток, почала шити.

Жінка завжди мріяла бути модельєром, планувала вступати до відповідного вищого навчального закладу. Але велика любов завадила. В кінці одинадцятого класу вона завaгiтнiла і ледь закінчивши школу, вийшла заміж.

Вони з чоловіком прожили в шлюбі трохи більше п’яти років. За цей час Ірина встигла наpoдити двох дітей. Коли чоловік кuнув сім’ю, жінка була в декреті. Без освіти і зв’язків хорошу посаду знайти досить важко. Але дітей годувати треба, адже чоловік навіть аліменти платити відмовлявся.

Те, що Ірині запропонувала працівниця біржі праці, їй не дуже сподобалося, але куди діватися? Жінка взяла в руки швабру і стала прибирати приміщення школи. Пізніше, вечорами, стала підробляти прибиральницею і в приватних конторах, адже в школі зарплата була не дуже високою.

Читайте також Через відмову ділити спадок сім’я відвернулась від дівчини

Грошей катacтрофiчно не вистачало, а дві дівчинки підростали і мріяли про новe вбрання. І Ірина викручувалася, як могла. Вона купувала по знижкам тканини і шила дівчаткам сукні сама. Навички швачки жінка придбала ще в школі на уроках праці. І у неї здорово виходило! Так добре, що багато дівчаток зі школи стали питати у її дочок, де ті купують такі цікаві наряди. А кілька мам однокласниць навіть стали замовляти у Ірини пошиття одягу.

Через деякий час жінка знов зустріла свою любов, та вийшла заміж.Новий чоловік всіляко підтримував Ірину.Запропонував їй закінчити омріяний інститут щоб більше не прийшлось прибирати.

Жінці було не зручно, але тепер вона стала щаслива, адже має все про що так мріяла.