Перейти до вмісту

Після того як я подарувала квартиру сину, донька не хоче спілкуватись.

У мене двоє дітей,  син 40років і дочка ,35років. Все було добре, син у мене працює в сусідньому регіоні, там же з сім’єю, облаштувався потихеньку. Дочка живе недалеко від мене, в сусідньому районі.

Життя її сильно попсувало, два невдалі шлюби, проблеми з роботою і в даний момент не має значення, одинока мати. Важко її самій.

Так як я вдова, то дочка часто до мене приходила, ми з нею і спілкувалися, і на ринок разом ходили з нею за продуктами, майже завжди після її останнього розлучення святкували Новий рік разом, довіряли один одному. Були, як друзі.

Я чи могла допомагала, і з онуком посидіти і пенсією, все було добре до одного події. Подзвонив мені як то під вечір син Володька, і повідомив:

– Мамо, ти скоро будеш знову бабусею, і у тебе буде внучка – радісно мені повідомив Володя.

Я дуже була рада, навіть вирішила знову починати в’язати різний одяг, раніше я дуже захоплена була в’язанням, як суглоби почали боліти на руках припинила. Але, тут такий привід і навіть друге дихання відкрилося. Я була дуже рада.

Вирішила зателефонуйте Насті, щоб сходити зі мною разом на ринок купити пряжі, ниток і різних блискавок для майбутньої одягу. Реакція її мені не сподобалася …

Читайте також: Яку шкоду несуть вологі серветки?

Вона грубо відреагувала на те що я сказала, що хочу знову в’язати, а вже після того як дізналася для кого і повісила трубку.

Сама для себе дивну поведінку дочки я для себе пояснила проблемами в особистому житті і в роботі, все одно я не можу на неї ображатися, він моя дочка, і я її люблю. Це ж її брат…чому вона так поступила, я не розумію.

Через пару дні, я дізналась, що моя дочка дійсно мене не любить.

Ці почуття не взаємні, коли я вирішила залишити свою квартиру внучці (написала дарчу), вона якимось чином про це дізналася і в той же вечір до мене прийшла з докором в тому, що я для сина роблю все, а вона зовсім одна і я їй навіть не допомагаю.

Я їй намагалася пояснити, що їй я хотіла свій будинок в селі віддати, що у неї одна дитина, а у Вови вже третій, йому зараз важче матеріально. Що я їм однаково допомагаю.

Але розуміння ми не досягли, місяці 4 вона мені не дзвонила, не приходила, на телефонні дзвінки мої не відповідає.

Я напевно не права в чому, то але себе вона показала, як жадібною людина, мені здається, вона і приходила і спілкувалася зі мною заради квартири. Неочікувала такої поведінки від неї.

Як мамі мені дуже від цього гірко і прикро. Я ж все для неї робила. А вона цього не цінувала, значить ніколи.