Перейти до вмісту

Після цього свекруха почала кликати нас до себе в гості.

Щоб ви розуміли, наскільки свекруха хороша людина — вона віддала нам свої відкладені гроші сумою в триста вісімдесят тисяч гривень, на квартиру, коли ми сказали, що збираємось іпотеку. Їй не було шкода для нас взагалі нічого. А коли появилась її онука, наша донечка Ася, то свекруха просто не могла без неї довго бути. Вона просто обожнювала Асю та балувала внучку як тільки могла.

 

Дякуючи тим грошам, що дала нам свекруха на квартиру ми, хоч і все одно взяли іпотеку, але дякуючи цій великій сумі та нашим заощаджень ми змогли зробити величезний перший внесок та легко виплатити відсотки, так ще й достроково.

Читайте також Постійно вагаюся над правильністю прийнятого мною рішення.

Але єдине, що мене завжди дивувало – вона не кликала нас до себе в квартиру. Ніколи. Ну а я не настоювала, бо ж це її особисте діло. Але все таки мені довелось побувати в її житлі. А сталось це так: свекруха потрапила в лікарню, її забрала швидка. І вона зателефонувала нам та попросила купити їй тапочки, нічну сорочку та халат, а гроші вона нам потім віддасть.

Мене дуже здивувало, що вона попросила саме купити, а не привезти з її дому. Ми пішли з чоловіком до магазину та купили все, окрім халату, бо не могли знайти розмір свекрухи. Тоді ми поїхали до свекрухи додому взяти халат. Добре, що в чоловіка були ключі від квартири. Але коли ми зайшли до квартири, то просто жахнулись – мереживо з павутини «прикрашало» всі кути та не тільки. Дуже брудно, гора столітнього пилу, ручі наскидані в кучі.

 

Ми з чоловіком зрозуміли, що тут ми халат точно не знайдемо, тому пішли все таки шукати халат по розміру та приїхали до свекрухи в лікарню та віддали все необхідне.

Після цього свекруха почала кликати нас до себе в гості. Це було важко, бо ж там навіть не було де присісти. Але це було з горем пополам можливо. Проте коли в нас народилась Ася, я перестала погоджуватись приходити в гості з дитиною, лише свекруха приходила до нас. Коли ж свекруха захотіла брати Асю в гості з ночівлею – я взагалі перестала приходити до неї в гості. Так, чистота будинку – особисте діло кожного, але в такій антисанітарії дитині не місце.