Перейти до вмісту

Почалися лихі 90-і. Наша молода сім’я і до цього не шикувала, а тут настав повний крах. Маленька дитина, злидні.

Коли читаю про чоловіків, які мріють одружитися з ЩЕ дівчиною, завжди згадую власну історію заміжжя.

Першому чоловікові я дісталася дівчинкою. Причому зі строгими правилами, через які його друг так і не вмовив мене на щось більше, ніж поцілунки. Зате познайомив з майбутнім чоловіком .

Ми разом вчилися, гуляли, обговорювали питання світобудови. Потім я оцінила обох і вибрала Юру як більш серйозну людину. Подали заяви до РАЦСу, одружилися. Жили у мене, там же виховували дітей.

Юра дуже пишався тим, що був у мене першим, але  постійно діставав тим, що у мене до нього були стосунки з його другом.

Почалися лихі 90-і. Наша молода сім’я і до цього не шикувала, а тут настав повний крах. Маленька дитина, злидні. На мої слова, що їсти нічого, чоловік відповідав – я тобі приношу всю зарплату, що я, красти повинен? Напевно, з цього моменту я і почала змінюватися.

Я хапалася за будь-які підробки, щоб прогодувати сім’ю. Чоловік тільки дорікав, мовляв, справжня дружина повинна вміти накрити шикарний стіл з однієї картоплі. Я схудла, і страшно втомлювалася. Напевно, вже тоді я стала хотіти від нього позбутися. Але чесно кажучи, тоді мені просто не хотілося жити.

Читайте також:Моя мачуха вигнала батька з дому, залишивши його ні з чим.

Спочатку появився той самий колишній друг, який нас познайомив. З ним-то по старій пам’яті і зрадила чоловікові перший раз. Потім понеслося, знайомі з однієї компанії, з іншої… Мені було вже на все наплювати, на закиди чоловіка, на свої принципи. Так минуло кілька років, число рогів у чоловіка добре перевалило за десяток.

Чоловік випадково прочитав листування, де я повідомляла про число своїх партнерів (реальних).

Він цього, м’яко кажучи, не очікував. Далі були розмови… але він не йшов. Так пройшло багато часу. Нарешті сяк-так його вдалося вигнати. І з цього моменту моє життя різко почало налагоджуватися.

Повеселішали діти. З’явився молодий люблячий коханець. Він нарешті прикрутив люстру, яку з Юрою не могли купити більше року.

Налагодилося із грошима: я пішла на іншу роботу + навіть невеликі аліменти від чоловіка були кращі, ніж нічого, коли всі його гроші на нього і йшли. У квартирі був зроблений ремонт. Я нарешті набрала ту вагу, якa була до весілля. І тоді я раптово зрозуміла, що в житті багато хорошого!

Тепер, коли я читаю історії тих, хто мріє одружитися на ДІВЧИНЦІ і вважає, що це гарантує йому вірність; історії тих, хто вважає, що чим більше дістають дружину, тим вона буде більш слухняною; історії чоловіків, які впевнені, що дружина повинна з нізвідки взяти накритий стіл, затишок і чистеньких дітей, поки чоловік відпочиває після роботи (на яку ходить і дружина) – я завжди згадую свого колишнього чоловіка і те, чого він в результаті домігся.