Перейти до вмісту

Почніть любити себе, і вас покохає чоловік.Поважайте себе, і вас буде поважати чоловік.

Жінки багато часу витрачають на те, щоб знайти гідного чоловіка. Також існує думка, що своє кохання ми зустрічаємо зовсім випадково, і це взагалі не залежить від жінок. Але мені не подобається таке бачення.

Коли жінки вважають, що їм доля має “підкинути” хорошого чоловіка, вони стають справжніми хижаками, які завжди вичікують того самого, щоб часом не пропустити той шанс. Інколи панянки чекають так довго, що згодом навіть впадають в депресії.

Я переконана на 100% в тому, що чоловік не попадається жінці випадково. Жінка отримує того чоловіка, який їй повністю відповідає її. І чим більше жінка буде працювати над собою, тим в неї більше шансів отримати кращого чоловіка.

 

Наш внутрішній світ напряму створює наше оточення та життя. Всесвіт віддзеркалює нам те, чим ми живемо:

Жінка отримає диктатора, якщо вона не поважає себе.
Якщо жінка не знає, чого прагне від життя, чоловік їй не дасть цього зрозуміти.
Пригнічена жінка знайде чоловіка, який буде її пригнічувати.
А депресивна жінка знайде чоловіка, який ще більше вганяти її в депресію.
Жінкам потрібно зарубати на носі основне правило життя:

Читайте також Мені 36 і саме зараз життя змусило мене обирати: батьки, чи чоловік. Звичайно, мого вибору не зрозумів ніхто.

“Якщо не вистачає сміливості – чоловік буде придушувати; немає цілі в житті – чоловік буде ще більше заплутувати; не вистачає любові до себе – чоловік буде обзивати і прискіпуватися!”
Зрозумійте, що ваш чоловік – це ваш партнер. Якщо ви думаєте, що у вашому житті з’явиться принц, як змінить повністю ваше життя, то ви глибоко помиляєтеся. Вам самій потрібно змінити себе і свій внутрішній світ.

Не буває з’єднання двох половинок. Любов можлива виключно між двома особистостями, а не між порожніми половинками.

Витрачайте всі свої сили, щоб долати внутрішні бар’єри та ставати кращими і тоді ви дійсно зустрінете достойного чоловіка.