Перейти до вмісту

Подарунок для Свекрухи, у якої все є

Взаємостосунки між свекрухою та невісткою – це складний ребус. Мама чоловіка може бути доброю і лагідною, а може бути суворою і прискіпливою.

У будь-якому разі, завдання невістки – встановити теплі, доброзичливі відносини зі своєю новою родичкою. День народження – відмінний привід.

Подарунок свекрухи від невістки буде розглядатися особливо критично, а тому потрібно постаратися не вдарити обличчям в бруд.

Якщо ви ніяк не можете прийняти рішення, скористайтесь підбіркою вдалих ідей що подарувати свекрусі на день народження.

Генеалогічне дерево. Придбайте або замовте у майстрів фігурку дерева, крона якого буде обвішана невеликими рамочками для фотографій. Попросіть чоловіка підібрати фотографії його прабабусь і прадідусів для цієї композиції. Або ж залиште за свекрухою право заповнити рамку знімками.

Сімейний сервіз. Сімейний сервіз відрізняється від звичайного тим, що на кожному предметі буде надрукована фотографія членів сім’ї. Таким чином, влаштовуючи для рідних чаювання, свекруха зможе пригощати кожного з індивідуальної чашки.

Сімейний набір столових приладів. Придбайте срібні, позолочені або звичайні столові прилади. На кожній вилки, ножі та ложці потрібно зробити гравіювання з іменами членів родини. Залиште декілька приладів без написів для майбутніх дітей.

Читайте також Запечені цибульні кульки з м’ясом і беконом

Ювелірну прикрасу. Навіть якщо у свекрухи все є, ювелірна прикраса ніколи не буде зайвим. Особливо, якщо на ньому буде пам’ятне гравірування від улюбленого сина і його дружини.

Набір для рукоділля. Алмазна мозаїка, схеми для вишивки нитками і бісером, малювання по номерах – ці і багато інші креативні подарунки порадують справжню рукодільницю.