Перейти до вмісту

Подорож в минуле: що б я точно змінила, якби повернулася в свої 30 років

Ми зробили опитування у людей, які уже досягли 60 років, що б вони поміняли й своєму житті, якби повернулися в свої 25-30 років. Ось, які відповіді ми отримали:

Бережіть своє здоров’я

За ціле життя можете заробити скільки завгодно грошей і витратити їх на що завгодно. Але здоров’я потрібно берегти, за гроші ви його не купите.

Кидайте курити

Куріння – завдає великої шкоди вашому здоров’ю, щей неприємно пахне та дорого коштує. Одина жінка, яку ми опитали сказала: “Якби ви могли бачити мене зараз, я б опустилася на свої бідні коліна і попросила б вас хоча почати думати про те, щоб кинути курити”

Користуйтеся сонцезахисним кремом

Якщо хочете у старшому віці мати гарне лице, без зморшок та синців – перед виходом на пляж чи просто перебуваючи на сонці, завжди користуйтесь сонцезахисним кремом.

 Почніть заощаджувати гроші

Це нудна і нецікава порада, але дуже необхідна. У молодому віці людям майже завжди залишається трохи грошей, які можна відкласти. Якщо ви почнете заощаджувати в молодих роках, то з часом вам получиться зробити непогані накопичення.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, яким початок осені принесе успіх та удачу

Завжди підтримуйте хороші стосунки з родичами

Якщо у вас погані відносини з родиною, і часом ви один одного ненавидите – потрібно цього уникати та знаходити спільну мову з близькими. Сімейні узи дуже важливі. З часом ви зрозумієте, що це і є справжнісіньке багатство.

Збирайте спогади, а не речі

Дуже сумно прокинутися в 60 і зрозуміти, що, крім матеріальних благ, ви нічого не бачили і ніде не були. Спогади не можна викинути, і вони ніколи не знеціняться.

Навчіться віддавати

Завжди робіть добрі вчинки, давайте іншим те, що приносить їм радість. Але робіть це від щирого серця та не чекайте нічого натомість. Тоді і ваше серце наповниться любов’ю.

Займайтеся спортом

Займайтеся спортом з молодих років, тоді ви будете досить активними і в 60. Робіть фізичні вправи та тримайте свій організм та тіло в нормі.

Радійте тому, що маєте

Щастя має набагато більше значення, ніж слава або успіх. Замість скарг навчиться радіти тому, що у вас є, і ви відчуєте себе по-справжньому щасливою людиною.

Читайте книжки

Мозку людини потрібно увесь час розвиватися, тому перестаньте витрачати купу часу на телевізор та ігри.

Подорожуйте

Подорожі змінюють нас, надихають та змушують не боятися. Подорож – це та сама річ, яка допоможе вам відчути себе живим та щасливим.

Не порівнюйте себе з іншими людьми

Повірте, що у 60 років, вам буде абсолютно все одно, що про вас думають оточуючі.

Бережіть своїх друзів

Тримайтеся за людей, з якими ви почуваєтеся краще, які кидають вам виклик своїм прикладом, які вам дійсно подобаються. Насолоджуйтеся життям разом з ними.

Знайдіть своє місце

Постарайтеся зробити все можливе, щоб вам було куди повернутися і головне, щоб вам було там добре.

Ведіть щоденник

З часом ви забудите свої дорогоцінні спогади, тому записуйте все у щоденник та обов’язково зберігайте фотографії.