Перейти до вмісту

Погана дружина – щаслива жінка

Як багато дружин прагнуть бути хорошими, і за цим прагненням вони втрачають себе. Перетворюючись в нещасливих жінок, закатованих домашнім побутом.

А раніше в цій жінці горіли очі, а зараз…

Сучасний портрет ДОБРОЇ дружини:
Доглянута і охайна.
Дотримується порядку в домі на рівні армійських нормативів.
Демонструє кулінарні здібності богині – перше, друге і компот в різних щоденних варіаціях.
Діти відпрасовані, ситі, оточені цілодобовою увагою ідеальної матері.

Чоловік у правильних брюках, не чавкає під час їжі, вручає заробіток дружині, пиво не п’є, проходить щорічне медичне обстеження.

При цьому така дружина неодмінно повинна відчувати і випромінювати спокій, умиротворення, щастя. Чомусь при таких розкладах вважається, що вона просто зобов’язана бути щасливою, вічно в доброму гуморі і, головне, відчувати це щиро.

А тепер, практика показує, що встигати все вищеперелічене нормальна жінка просто не в змозі. Тому як прасування займає годину часу, мінімальне прибирання будинку – близько 2 годин, приготувати страви для 3-разового харчування дітей і чоловіка – ще кілька годин і т.д.

А перевірити домашнє завдання сина, сходити в душ, в магазин, відвідати вічно страждаючу тиском свекруху, поїсти, поспати, вимити голову або нафарбувати нігті? Ах, так, ще з чоловіком сеkсом зайнятися! Місія нездійсненна.

Алгоритм не витримує і вона перетворюється в злюще, нервове, агресивне стерво, яке продовжує тягнути на своїх плечах непосильний вантаж і внутрішньо ненавидіти всіх, для кого ця жертва призначена.

 

Читайте такожМене образив вчинок прабабусі. Я завжди ставилася до неї з повагою.

 

Така жінка забуває про себе, а їй потрібен відпочинок, який вона забула, коли останній раз отримувала.

Сучасний портрет ПОГАНОЇ дружини:
Погана дружина живе хаотично. Вона дотримується правил гігієни в побуті, готує вечері і займається розвитком дітей. Але в її шафі можна виявити забуту на півроку губну помаду. На її тумбочці лежить дитячий носок, стакан води і жіночий журнал, ніжно прикритий шаром пилу. В її холодильнику іноді буває порожньо і псуються продукти.

Вона замовляє піцу на всю сім’ю, якщо лінь готувати повноцінний обід. Вона дозволяє собі ходити в піжамі півдня і валятися на дивані в суботу, дивлячись улюблений серіал. Вона не жертвує собою заради статусу ідеальної дружини.

Вона «забиває» на загальноприйняті погляди і розуміння, точніше, нерозуміння. Вона щиро лінується, адаптується під ситуацію, прагне до комфорту. Така дружина добра, доглянута, світиться щастям, іноді плаче і сумує.

Вона дозволяє собі бути справжньою. Саме таким дружинам ідеальні тихо заздрять. Жеруть себе зсередини за те, чого собі не дозволяють.

А між тим, поганою дружиною пишається чоловік, і її обіймають діти. Чоловік поряд з такою відчуває свою важливість і необхідність. Куди ж вона така слабенька, господарсько безпорадна і неідеальна без нього? Тому що, вона вміє бути жінкою. І дітки тягнуться до мами, адже вона усміхається. У неї є на це час.

За ідеальність потрібно платити занадто високу ціну: здоров’я, краса, любов. Чи варта картинка щасливої і правильної сім’ї таких жертв? Може, просто обмежитися простим, комфортним і усім знайомим “Якщо щаслива жінка, то щаслива і вся сім’я”?