Перейти до вмісту

Політолог розповів, чому Медвечук почав свідчити проти Порошенка: наклеп чи свідчення

Порошенко, як стверджує кум Путіна, не тільки звернувся до Медведчука з проханням сконтактувати з керівництвом РФ, а й забезпечив ухвалення необхідних рішень в усіх українських інстанціях.

Чому саме зараз Віктор Медведчук почав свідчити проти п’ятого президента України, як на це відреагували у Порошенка та які для нього це матиме наслідки, усі відповіді на ці запитання зібрав ТСН.ua.

Політолог, Олексія Буряченка стверджує, що Медведчук став таким відвертим, бо, можливо, є якісь домовленості, що його покази будуть враховані під час призначення судом йому покарання.

Читайте також: Можливі тіньові перевороти у РФ: найближче оточення Путіна, яке втратило свої гроші через санкції, ймовірно вже шукає заміну диктатору

“Саме зараз він зробив ці заяви, оскільки сам зараз він під арештом і обвинувачують його насамперед у державній зраді. Крім цього у привласненні національних ресурсів. Тому що раніше, коли він був на волі, то міг максимально уникати багатьох незручних для себе запитань. Зараз же, коли перебуває у СІЗО, він, скажімо так, переосмислив свою поведінку і все ж таки піде на співпрацю зі слідством. Можливо, є якісь домовленості, що це буде враховано при винесенні судом покарання за його злочини”, – говорить політолог та додає, що на його думку, Медведчуку у цьому випадку немає сенсу брехати чи вводити слідство в оману, обмовляючи Порошенка.