Перейти до вмісту

Помилки чоловіків у шлюбі, які руйнують стосунки

Брехня

Будь-яка брехня у кінцевому результаті зруйнує шлюб. Навіть цілком невинна брехня створить атмосферу недовіри у відносинах. Будьте чесні один з одним, як би ніяково це не було.

Помилка, яку здійснюють одружені чоловіки (і подружні пари), — це не слухати один одного. Можливо по телевізору йде щось більш цікаве, але це не може бути важливіше вашого шлюбу.

Ігнорування почуттів

Звичайно, і у чоловіків, і у жінок є почуття, і вони різняться тим, як багато або як мало вони говорять і висловлюють їх. Так, жінки, як правило, більш емоційні, ніж чоловіки. Чоловікам потрібно навчитися ставати більш свідомими і більш обізнаними про те, наскільки складні жіночі почуття і як вони працюють.

Неповага

Шлюб – це партнерство рівних, і обидві людини заслуговують на повагу один одного. Поважайте те, що кожна людина має право на власну думку. Без поваги, в більшості аспектів відносин, шлюб стає хитким і нестабільним.

Відсутність ніжності

Обійми, спокійні сімейні вечори, щирі розмови. Можливо, це нерозумно. Можливо, це і не так. Близькість — це ще не все в шлюбі, але вона життєво важлива і, подібно доміно, відновлює і впливає на багато інших речей. Любов, турбота, ніжність також зближують людей емоційно, і це допомагає створити міцний зв’язок.

Читайте також: Гарбузове варення з курагою

Несмішні піддражнювання

Те, що ви вважаєте грайливим і нешкідливим, іноді може бути набагато більш шкідливим, ніж ви думаєте, особливо якщо це повторюється знову і знову.

Відмова від відповідальності

Зазвичай чоловіки не беруть на себе відповідальність. Вони, як правило, дорослішають повільніше, ніж жінки. Чоловіки повинні брати на себе відповідальність в шлюбі. Не передавайте це і не звинувачуйте в цьому сім’ю, роботу або обставини.