Перейти до вмісту

Помилки у догляді за шкірою. Як зберегти молодість

Помилки у догляді за шкірою

 

Нехтування сонцезахисним кремом, яким потрібно користуватися не лише влітку, а й будь-яку пору року. Аби захисти шкіру від ультрафіолетових променів, наносіть спеціальний засіб на обличчя, шию, ділянку декольте та руки.

 

Точкове лікування акне. Наносити продукт проти прищів лише на запалену ділянку на обличчі – помилка. Спеціалісти рекомендують використовувати проти прищів засоби зі зволожувальним ефектом та наносити їх повністю на обличчя.

 

Спати з макіяжем. Косметику завжди потрібно видаляти перед сном. Адже протягом дня на шкірі також накопичується бруд зі зовнішнього середовища та закупорюються пори.

 

Читайте також Як правильно доглядати за бровами

Відмова від засобу надто швидко, бо немає результату. Якщо ви почали користуватися антивіковими доглядовими продуктами, то необхідно мінімум 3-4 тижні, аби побачити зміни, бо антивіковим кремам властиво накопичувати ефект.

Перевантажувати шкіру доглядовими засобами. Таким чином шкіра почне втрачати тонус та природне сяйво, а виглядатиме втомленою. Відчувайте міру в догляді, аби не виникли негативні наслідки.