Поради

Поради чому не варто скаржитися на свою половинку та їх наслідки

Це не допоможе вирішити проблеми у стосунках

Звичайно у вас є людина чи друг якому ви розповідаєте свої проблеми та нюанси, які вас не влаштовують. Вам стає краще коли ви поділитися з кимусь та пожалієтеся. Та ви маєте зрозуміти, що поки ви тратите час та пусті балачки проблема ваша зовсім не вирішується. Вам потрібно обговорювати свої проблеми з чоловіком, а не подругами і якщо ви хочете змінити своє життя то для цього потрібно щось робити, а не робити з себе жертву та жалітися на чоловіка.

Ви можете почати відчувати себе ще гірше

Переважно ми хочемо позбутися негативних емоцій та це не зовсім добре бо ви і не замітите, як до цього привикнете і будете брати на себе негатив, а свої проблеми не в змозі вирішити.

Один психотерапевт Мішель Фаррис говорить, якщо говорити одне і те саме – ви застрягаєте в негативі та стресі і до вас тільки тягнуться негативні справи та думки. Ви переживаєте один і той самий неприємний момент раз за разом, та зовсім вже не в стані з ними впоратися.

Ризикуєте назавжди зіпсувати ставлення близьких до партнера

Вам набагато легше буде пробачити свого партнера чим рідну сестру чи матір. Через свої почуття вам легше буде забути неприємність, вашого партнера, а для ваших рідних він буде тільки людина, яка причинила біль моїй подрузі/сестрі/дочці. Щоб  у близьких не появилися негативні твердження стосовно вашого чоловіка, думайте перед тим, що ви говорите про нього і що саме говорите. Не діліться тільки негативом з рідними, але і позивними моментами, що він вас робить щасливою і т.д.

Можете отримати погану пораду

Близькі нам люди завжди переживають за наші проблеми і не можуть осторонь залишитися. Та вони бачать тільки те, що їм видно з їхнього боку, а інший бік вони на жаль не бачать. В емоціях ви можете описувати проблему набагато драматичніше чим вона є. Тому в результаті ви отримуєте купу порад потрібних, або не потрібних. Ніколи не перекладайте свої проблеми на інших, на вашому місці ніхто не може бути і не зможе зрозуміти справжньої проблеми і побачити ситуацію такою яка вона є.

Читайте також: Дружіть з тими людьми з якими ви на рівні

Даєте привід для пліток

Коли ви розповідаєте свої проблеми колегам, друзям ви самі наражаєте себе на плітки. Думайте кому відкривати свою душу бо ризикуєте бути розчарованими. Уважно дивіться, кому говорите особисті речі, а тим більше своє особисте життя. Найкраще ділитися такої інформацією з психотерапевтом він нікому не розповість ваші переживання та допоможе у вирішенні ваших проблем.

Відштовхуєте від себе людей

Рідні та друзі потрібні для позитивних емоцій теж. Якщо ви кожну зустріч будете нити своїм близьким, то будете забирати їхню енергію і вони будуть уникати з вами зустрічей. Старайтеся не надто часто скаржитися на проблеми.

Псуєте репутацію партнера

Будьте акуратні в колективі тим більше, якщо ви працюєте в фірмі з вашим коханим. Не потрібно забувати поки ви були в емоціях та скаржилися на нього ви не думаючи даєте компромат іншій людині, яка може використати проти вашого партнера.

Не дозволяйте собі говорити про партнера погано перед людьми які можуть це використати.

Не показуйте своє незадоволення партнера перед іншими колегами чи знайомими, ви можете натякнути, що щось не те вашому партнеру. Та не потрібно усіх залучати у ваші відносини, бо це потім вилізе вам боком.