Перейти до вмісту

Поради від бабусі, про щасливі стосунки

Будьте з тим чоловіком, який вас цінує

Навіщо ви залишаєтеся з чоловіками які не витрачають на вас сили, час та енергії? В нашому світі ходить багато різних людей, які могли б зробити вас щасливими. Всім відомо, що насправді важко піти від людини яку кохаєте, та потрібно знати собі ціну і поважати себе. Ви заслуговуєте на більше!

Слухати так само важливо, як і говорити

Так склалося в природі, що чоловіки говорять – 20%, а жінки 80% часу. Жінкам важливо бути почутими. Висловлюючи свої почуття хочуть, щоб їх почули та приймали. Їхнє бажання бути з тими людьми хто слухає їх.

Стосунки це – праця навіть на відстані

Лист з освідченням у коханні або романтичний зміст, також можливі слова подяки, що ви дуже вдячні йому за турботу та любов до вас! Ваш любимий оцінить це – та буде ще більше вас цінувати.

Незалежно від бід і негараздів, вам варто кохати один одного

В коханні не завжди все як у фільмах та казках ідеально. Інколи ви стикатиметеся з різними ситуаціями і негараздами у житті, але незважаючи на все потрібно триматися один за одного.На це скоріш за все піде більше але, якщо це взаємно тоді ваші відносини будуть тільки міцнішати.

Читайте також: Смачний львівський сирник

Вам необхідно працювати в команді

Відносити міцні потребують роботи від обох сторін. Не все легко завжди як ми думаємо і є моменти коли ви захочете побути один без одного. Інколи, щоб кохання було міцніше потрібно давати свободу один одному для спільного благу.

Вам знадобиться багато терпіння

У сучасному житті знайомства випадкового інтиму, дуже поширене чим за часів молодості таких предків. Інколи занадто швидко хочемо мати фізичний зв’язок. Також якщо у вашому пріорітеті тільки інтим, дайте партнеру про, це знати. Але якщо ваше бажання більше серйознішого, тоді не спішіть. Краще стерпіть фізичну похоть, якщо ви хочете взнати краще партнера. Терпіння – чеснота.

Будьте поруч з ним

Ви маєте бути чуйним і відданим, піклуватися про свою половинку. Бути в гармонії з фізичними і емоційними потребами. Найкраще відчувати піклування і підтримку.

Підтримуйте одне одного

Вірьте у вашу половинку. Це буде найкраща підтримка. Також не забувайте про себе,мрійте, майте хоббі, не втрачайте себе у відносинах. Ви повинні вірити у вашого партнера, а він – у вас.