Перейти до вмісту

Поради, які допоможуть зруйнувати ваші стосунки з партнером назавжди, якщо вам вони уже набридли.

Стосунки не можуть бути ідеальними, суперечки та непорозуміння виникають навіть у найзразковіших пар. Однак, є певні моделі поведінки, що здатні зруйнувати ваші відносини:

Дистанціюватися від партнера
Дослідження психологів показують, що є дуже велика помилка в усіх стосунках — схильність емоційно відрізати вашого партнера. Ви приховуєте від нього свої переживання, страхи, боячись, що він не зрозуміє і не підтримає вас. Так ось, якщо людина зацікавлена ​​у довгострокових стосунках, вона не буде вас засуджувати, і, можливо, ви сильно здивуєтеся, коли, розповівши своєму партнерові про проблеми, він підтримає вас, і ви зможете вирішити їх разом.

Приховувати ваші фінансові справи
Справа в тому, що гроші — це не тільки цифри, вони можуть символізувати владу і любов. Тому невпевненість у тому, що ваш партнер робить зі своїми грошима, означає невпевненість у стосунках загалом. Звідси народжуються недовіра та розчарування. До речі, існує навіть такий термін — «фінансова невірність», коли один із партнерів у родині приховує свої доходи і витрати.

Більше вимагай

Та хто взагалі при повному розумі роздаватиме такі ради? Ніколи ні від кого не можна нічого вимагати, особливо коли це стосується стосунків. Чим більше претензій, тим більше проблем буде з другою половинкою.

Вимоги і претензії завжди сприймаються як звинувачення, адже вони не конструктивні. Ваш партнер сприйматиме їх як критику у свою адресу, роблячи висновки, що він для вас поганий. Тому якщо ви хочете зберегти стосунки міцними, не варто нічого вимагати.

Читайте також:“Кіш” з беконом та сиром. Рецепт.

Прояв презирства до свого партнера
За словами експертів, презирство — це суміш гніву й огиди і яскравий симптом того, що розлучення не оминути. Це тому, що стає все важче бачити речі з точки зору вашого партнера.

Першим кроком до вирішення проблеми є виховання вдячності та поваги з боку обох партнерів, а також пошук більш позитивного способу висловити свої почуття.

Не довіряй йому, він обдурить

За статистикою, велика частина усіх пар розлучається саме через відсутність довіри, і дуже часто такі звинувачення з боку одного з партнерів — безпідставні. Звичайно, можна засумніватися у відданості своєї другої половинки, якщо одного разу партнер вже дав привід для недовіри, проте не можна звинувачувати його без причини, якщо це радять подруги, сім’я або колеги.

У міцних і здорових стосунках дуже важливо довіряти своєму партнерові, бути спокійним і не підозрювати у всяких дрібницях. Інша справа, якщо одного разу він вас вже зрадив: тоді, можливо, варто взагалі залишити таку людину, чим жити в постійному страху нової зради.

Спілкування в онлайн-режимі
Так, усі ми все більше стаємо інтровертами, і вирішити питання часом простіше, просто написавши, щоб уникнути довгих міркувань і непотрібних емоцій. Але психологи стверджують, що таке спілкування — прямий шлях до розставання. А якщо текстовими повідомленнями з вами спілкується чоловік, то, на їнхю думку, це говорить про те, що він уже на стадії виходу зі стосунків.

Спробуйте переводити ваше спілкування в офлайн-режим. Можливо, це не так складно.

Говорити негативно про вашого партнера з іншими
Психлологи називають це явище «соціальним саботажем» і це форма агресії, яка може зашкодити стосункам.

«Соціальний саботаж» включає в себе поведінку, яке принижує вашого партнера перед іншими, а також спроби знітити його публічно. Цікавим є той факт, що жінки так поводяться частіше, але ось якщо чоловік поводиться так, то це є більш руйнівним для стосунків. Але це не означає, що дівчатам можна продовжувати так поводитись. У всіх є межі терпіння!

Порівняй його з…

Часто в розмовах з близькими можна чути, як вони закликають порівняти вашого партнера з ким би то не було, маючи на увазі те, що ваш партнер набагато гірше і має сотні недоліків. Ніколи не варто порівнювати, адже вашу кохану людину вибрали ви самі, тобто порахували, що він повністю вам підходить.

Усі люди різні, хтось краще за інших в чомусь, але це не привід вдаватися до порівняння, особливо якщо справа стосується вашого партнера. Навчіться любити його таким, яким він є, з усіма його достоїнствами і тим більше недоліками.

Ради сторонніх людей, навіть якщо це близькі друзі і родичі, нічим хорошим не закінчуються. У стосунках намагайтеся завжди приймати рішення самостійно або радитися з коханою людиною, не втягуючи в сторонніх, адже їх ради можуть украй негативно позначитися на вашому спільному житті з партнером, а іноді і зовсім все зруйнувати. Будьте щасливі