Історії

Повчальна історія про щире кохання

Чоловік надзвичайно щиро покохав молоду красуню. Скільки ж часу він витратив, аби завоювати її прихильність. Таки досягнув свого і дівчина сама покохала мужчину. Дівчина почала бути змарнілою через свою хворобу, її краса поступово зникала. Чоловік робив усе можливе, аби жінка залишалася такою ж красивою, тому поїхав за кордон дістати потрібні ліки.

Він недокладаючи рук, довго працював і шукав ліки, усе для своєї коханої. Та сам він втратив зір через важку працю, тому змушений був повернутися додому. Жінка так і втрачала свою красу, навіть ліки, які привіз чоловік, не допомагали. Згодом, її не стало . Подружжя жило душа в душу до останнього дня жінки, тому чоловік важко пережив цю втрату. Прийняв рішення поїхати в інше місто.

Друзі відмовляли його, бо навіщо сліпому змінювати місто, як той і так нічого не бачить?
Усі були приголомшені відповіддю чоловіка:

Читайте також:Якби це був не чоловік моєї сестри, то я б зробила все, щоб забрати цього чоловіка, але з сестрою так не поступлю.

— Я збрехав! Я збрехав їй! Насправді ніякий я не сліпий. Просто не хотів, аби вона хвилювалася про щось, я хотів, аби їй було максимально комфортно.
Заради кохання потрібно часто вдавати з себе сліпого або німого, аби не помічати недоліків, якщо любов справжня та дійсно щира! Прекрасна любов і в тому, що навіть недоліки твоєї коханої людини — для тебе залишаються прекрасними особливостями. А разом ви не говорите, а розмовляєте Якби ви були самотнім, то могли б просто радіти своєму успіху, а в парі — святкуєте. Ви можете посміхатися і самостійно, та сміятися можете тільки у парі.