Перейти до вмісту

Поєднання і помилки, які не потрібно робити в приготуванні їжі.

ТОП найбезглуздіших поєднань і помилок, які люди роблять в приготуванні їжі.

Кетчуп для приготування пасти.

У жодному разі не робіть так: кетчуп — це вже готовий соус, який найкраще, на мій погляд, поєднується з м’ясом на грилі або з рибою. Саме для компенсації «тяжкості» м’яса кетчуп нарочито роблять більш кислим. Якщо ви хочете зробити томатний соус для пасти, використовуйте томатне пюре без добавок або свіжі томати.

Піца-тортилья.

Піца-тортилья або використання тортильї як основи для піци. Так, я зустрічав і таке. Тісто для піци і для тортильї готується за абсолютно різною технологією. Тому тортильєю не можна замінити основу для піци — у вас буде зовсім інше і вельми сумнівне блюдо.

Майонез у всьому.

Я не противник майонезу — навпаки, домашній майонез чудово розкриває смак багатьох страв, але не всіх. Наприклад, паста з майонезом або яєчня з майонезом — це жахливо як з гастрономічної точки зору, так і з огляду здорового харчування. Краще додавайте майонез в картопляні та рибні салати.

Бальзамічний оцет з томатами.

Можливо, вам здасться дивним, але бальзамічний оцет не поєднується з томатами. Додайте краще пару крапель поверх полуниці.

Смаження на оливковій олії.

У жодному разі не смажте на оливковій олії: при високих температурах олія втрачає свої корисні властивості, а ви — гроші. Додавайте оливкову олію до вже готових страв: поверх пасти або в зелені салати.

Ваніль в м’ясних стравах.

Це може звучати екзотично, але насправді це просто погане смакове поєднання. Ваніль — дуже ароматна і сильна спеція, в будь-якій страві вона буде домінувати, тому у даному разі краще дотримуватися класики і використовувати її в десертах і випічці.

Читайте також: Три речі, які люблять жінки.

Складні страви з ікрою.

Ікра прекрасна сама по собі — насолоджуйтеся їй без додаткового смакового навантаження!

Готуйте, отримуйте задоволення від їжі, але не забувайте про здоровий глузд!