Перейти до вмісту

Правила ідеальної невістки , як налогодити стосунки з сверкрухою

Будьте тактовні

Не скандальте зі свекрухою, будьте тактовні, навіть якщо вона переступає «заборонену межу». М’яко і ввічливо позначте кордони. У бесідах з матір’ю чоловіка ніколи не підкреслюйте її вік. Навіть говорячи про інших уникайте висловлювань на кшталт: «У такому віці», «Стара людина, що з нього взяти»

 

Нехай вважає, що вона головна

При зустрічах з сином дозвольте свекрусі чинити так як їй хочеться, нехай вважає, що вона головна.

Не потрібно на очах у свекрухи демонструвати свої права на її сина. Цим вдосталь можна насолодитися, залишившись з ним наодинці.

 

Читайте також Історія з життя невістка – чужа кістка

 

Майте витримку

Уникнути гучних дискусій і образ, що призводять до серйозних конфліктів можна тільки маючи витримку. Навіть якщо невістка не згодна з думкою свекрухи, краще промовчати, а потім зробити по-своєму.

Запам’ятайте і ніколи не забувайте, що навіть найшкідливіші її вчинки мають тільки дві причини: любов до сина і, неусвідомлені ревнощі до вас. Тому обходьте гострі кути, не сперечайтеся.

 

 

Проявляйте увагу

Важко знайти людину, якій би не подобалося увагу.  Невесткіна увага їй буде вдвічі приємніша.

 

 

Цікавтеся захопленнями свекрухи

Не знаєте, про що говорити зі свекрухою? Поцікавтеся її захопленнями, тоді відразу знайдеться тема для розмови.

 

 

 

Тримайте свекруху в курсі справ

Свекрусі, як і будь-якій матері, хочеться якомога більше знати, чим живе її син. Тримайте свекруху в курсі справ, тоді вона не буде вважати, що вона втратила сина і відчує, що вона потрібна. Час від часу можна посвящати матір чоловіка в «таємниці» сім’ї: чим займаються і чим захоплюються внуки, де плануєте провести відпустку.

 

 

 

Зробіть свекруху корисною

Не замислювалися чому свекруха постійно вчить життя, дає нескінченні поради? Вона таким чином реалізує своє бажання бути корисною своєму синові. Тому, просіть матір чоловіка посидіти з дітьми, поливати квіти, коли вас немає вдома, доглянути за собакою чи кішкою.

 

 

Радьтеся з нею по веденню господарства, питайте рецепти, навіть якщо ви і не потребуєте в її порадах. Хоча, у будь-якої людини є чому повчитися. Відчувши себе корисною сім’ї сина, у неї пропаде всяке бажання чіплятися і дорікати.