Перейти до вмісту

Правила, які допоможуть зберегти в стосунках любов.

Чому кохання зникає, а люди у відносинах існують немов окремо – одна з найбільших таємниць життя. Що заважає нам зберегти пристрасть, захоплення і близькість, які ми колись відчували одне до одного? До Дня Сім’ї, який в Україні відзначають 8 липня, ми розібралися в цих питаннях.

Уміння підтримувати стосунки більше нагадує не науку, а мистецтво. У цій справі не існує єдиного вірного підходу, багато в чому доводиться покладатись на емоції – свої та партнера: аналізувати те, що відбувається, експериментувати й намагатися знайти найефективніший спосіб порозумітися.

І краще одразу зазначити, що робота над власним щастям не завжди означає наявність серйозних проблем. Цей процес нагадує одвічне бажання навчатися чогось нового, пізнавати світ, себе та кохану людину. Можна, звісно, залишити любов напризволяще, але навіщо, коли є можливість взяти ситуацію у свої руки?

Пропонуємо вам кілька правил:

1.Підтримуйте індивідуальність у стосунках. Вона пояснює, що важливо не забувати про те, хто ви є і чого хочете від життя. При цьому варто розуміти, що партнер не обов’язково зможе задовольнити всі ваші потреби.Потрібно розуміти один одного і ніколи не брати на себе всю відповідальність за стосунки.Ви повинні бути на рівні.

Читайте також:Надійка наважилась на такий вчинок, про який шкодує і досі і ніколи собі цього не пробачить, вирішила відмовитися від малечі відразу ж після народження.
2.Намагайтеся не пускати інших людей у ваші стосунки. Віс’єр каже, що часто друзі чи родичі хочуть вплинути на ваше сприйняття партнера. Тут важливо вирішити, чого ви хочете — слідувати порадам або своїй точці зору. Дуже часто ми біжимо за порадою до друзів або батьків, але мало хто розуміє, що вони ніоли не можуть поставити себе на ваше місце, вони не можуть знати все, що відбувається у ваших стосунка. Якщо ви все ж слухаєте їх, то тоді не приймайте рішення раптово. Завжди майте свою думку. Послухавших близьких ви можете втратити свого партнера.
3.Зв’язок один з одним. Ми не завжди й не в усьому погоджуємося з партнером, але потрібно не втрачати зв’язок, який є між вами. Якщо вас щось турбує, тоді краще одразу ж поговорити про це. Ніколи не тримати в собі, а разе зразу вирішити цю проблему.
4.Розвивайтеся. Віс’єр каже: те, що ви перебуваєте у стосунках, не означає, що ви не маєте розвиватись як особистість. При цьому важливо переконатися, що ви з партнером дивитеся в один бік і обидва готові розвиватися. Якщо ж ваші погляди на світ співпдають, ви неодмінно будете щасливі, але якщо ви дивитесь на речі різними очима, тоді мало ймовірно, що ваші думки будуть збігатись і ви будете щасливі разом.
5.Консультант із питань шлюбу Сьюзі Піледжі Павельскі також зазначає, що ідеальних стосунків не буває і ви радше маєте зосередитися на тому, що робите правильно, ніж на тому, що йде не так. Оскільки дослідження говорять, що здорові звички формують щастя в довгостроковій перспективі. Ми дуже часто дивимось на обкладинку щасливих пар у соціальних мережах або на картинці, але мало хто розуміє, що це тільки малюнок. Якщо вони на камеру такі радісні, то це не означає, що в них все прекрасно.

«Важливо, щоб пари зосередилися на тому, що вони вкладають у стосунки, а не на тому, що вони отримують від них», — каже вона.