Перейти до вмісту

Прем’єр Італії розповів про результати своєї вчорашньої телефонної розмови з російським президентом

Прем’єр Італії Маріо Драґі розповів про результати своєї вчорашньої телефонної розмови з російським президентом Володимиром Путнім та повідомив, що очільник Кремля наразі не має наміру припинять війну в Україні та зустрічатися із Володимиром Зеленським.

За словами Драґі, на запитання, коли очікується припинення вогню в Україні, навіть тимчасового, Путін сказав, що “умови не дозріли”.

Читайте також Батьки повинні зробити дітям бірки із зазначенням їхніх імен

Також у розмові з прем’єром Італії очільник Кремля заявив, що час для зустрічі з президентом України ще не настав.

“Відповідь Путіна полягала в тому, що час ще не настав, учасникам переговорів потрібно продовжити переговори. Путін зазначив, що, на його думку, в переговорах є невеликі кроки вперед, і фактично позиції двох сторін з різних питань дещо зблизилися. Я дуже обережно ставлюся до цього, тому що все ще є багато скептицизму, і нам потрібно говорити про факти”, – підсумував Драґі.

Щодо питання розрахунків за газ у рублях, очільник італійського уряду сказав Путіну, що європейські компанії продовжуватимуть платити в євро чи доларах.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 36-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

Джерело ТСН