Про що не варто розповідати чоловікам.

Уміння говорити потрібні речі та в правильний час — це показник істинної жіночої мудрості у відносинах.

Про його недоліки.

Не варто вести розмови в подібному тоні.Деякі  жінки відкрито кажуть: «Тобі варто змінити роботу», «Тобі потрібен інший стиль». Інші роблять ще гірше — порівнюють свого супутника зі своїми колишніми або знайомими: «В моєї  подруги чоловік більше заробляє», «Мій колишній мені завжди дарував подарунки, а ти ні» і т.п.

У такому разі чоловік взагалі може перестати старатися. Жінка, кажучи такі речі, хоче викликати в чоловіку дух змагання, а виходить зовсім навпаки. Говорячи відкрито про недоліки і критикуючи чоловіка, жінка зачіпає його его. Підсумком можуть бути сварки, конфлікт і навіть розлучення.

«Я жирна».

Середньостатистичного чоловіка дратує, коли жінка каже йому, що вона товста, що у неї з’явилися зморшки, або що вона страшна. Річ у тім, що він дійсно починає бачити її такою, якою вона представляє себе. Він помічає випуклі боки, починає бачити у своїй супутниці дійсно стару . Якщо жінка не говорить про недоліки, то чоловік їх не помічає. Більше того, чоловіки не люблять постійне ниття з цього приводу. Важливо задати собі питання: «Я хочу, щоб мій чоловік бачив мене молодою і красивою або старою і страшною?». Відповідь буде очевидна, так що краще мовчати про живіт, зморшки і товсті ноги. Говорити варто тільки про те, що можна змінити і в чому чоловік може допомогти.

Критика найціннішого для чоловіка.

Наприклад, після знайомства з його мамою не варто говорити йому: «Вона якась дивна, просто схиблена на контролі». Не варто говорити йому щось на кшталт: «Твоя робота якась сумна. Ти не думав змінити її?». Не варто критикувати спосіб життя чоловіка, його захоплення і його друзів. Фундаментом міцних відносин є вміння любити те, що любить друга половинка.

Про минулі помилки.

Не варто виливати чоловікові душу про те, що було в минулому. Перше місце в цьому списку займають зради. Не потрібно говорити: «Я зрадила чоловікові і дуже шкодую про це». Нинішньому супутнику життя краще не знати такого. Він точно задумається про те, чи не поступлять так само з ним.Це може зруйнувати довіру на корені, причому як на початку відносин, так і вже в усталеній парі. На початку стосунків чоловік злякається, а якщо сказати йому таке через 10 років шлюбу, він задумається, чи немає чогось ще, що жінка приховує. Минуле — це тема, яку треба піднімати дуже обережно, і то лише у тому разі, якщо супутник про це просить.

Читайте також: Як, не докладаючи великих зусиль, залишатися гарною.

Про жахливих подруг.

Не варто пліткувати зі своїм чоловіком про те, які жахливі ваші кращі подруги. Представники сильної статі не дурні, і деякі з них пам’ятають: який твій друг, такий і ти.

Різні історії про те, як вдалося разом розвести багатого дядька на гроші або комусь дуже жорстоко помститися, розповідати також не варто. Чоловік може подумати, що зустрічається з небезпечною і лукавою жінкою.