Перейти до вмісту

Про що свідчить прикраса на мізинці: прикмети та характер людини

Прикмети

Мізинець символізує творчість, кар’єру і відносини з оточуючими людьми. Тому людина, яка носить колечка на ньому, може поліпшити саме ці сфери свого життя. Також існує прикмета, що кільце на мізинці привертає удачу і сприяє щасливим змінам у долі.

Для  залучення везіння прикмети радять вибирати прикраси з червоним каменем. Якщо ж ви хочете розібратися в собі, то оптимальним варіантом буде тонке, з витонченим візерунком. А налагодженню ділових зв’язків може посприяти прикраса з незвичайним дизайном.

Носить чоловік

Кільце на мізинці носять чоловіки, які впевнені в собі. Вони люблять фліртувати, вважаючи за краще не обтяжувати себе серйозними відносинами. Кільце на правій руці говорить, що чоловік вважає за краще домінувати і бути господарем життя. На лівій — він завжди має свою думку, незалежний і не звик підкорятися іншим.

Читайте також: Знаки Зодіаку, які бачать віщі сни

Носить жінка

Кільце на мізинці у жінки означає, що це творча особистість, схильна до авантюр. Вона любить кокетувати і легко заводить нові знайомства. Але розраховувати на щирість і чесність з її боку не варто: вона собі на думці, а думка і пріоритети змінюються дуже швидко.

Кільце на правій руці характеризує жінку як сильну і незалежну особистість, а на лівій руці — свідчення того, що перед вами інфантильна особа, яка мріє про розваги. Такі притягують людей своїм оптимізмом і здатні розвеселити навіть найбільш сумовитих співрозмовників.