Перейти до вмісту

Проблем зі шкірою з якими впорається вазелін

Обвітреність

У даному разі вазелін виконує одразу дві функції — попереджувальну і захисну. По-перше, нанесений тонким шаром за 10 хвилин до виходу на вулицю на особливо чутливі до вітру і холоду ділянки обличчя, він буде служити бар’єром між шкірою і підступним навколишнім середовищем. Будьте впевнені, що повернувшись з вулиці, ви не помітите на обличчі ніяких змін — воно як і раніше буде зволоженим і свіжим, ніби ви щойно не отримували по щоках холодними і мокрими пластівцями снігу або краплями весняного дощу.

По-друге, якщо ж ваша шкіра все ж таки встигла відчути усі “принади” прогулянки у негоду, і на губах, лобі і носі з’явилися дрібні тріщини та лущення, сміливо наносьте вазелін товстим шаром на місця з подразненням. Це не лише прискорить загоєння, але й створить захисну межу, яка не дасть шкідливим бактеріям потрапити вглиб епідермісу і стати причиною зараження або чергового запалення.

 

Читайте також Я переживала за Яну, переживала чи допоможе розмова з поліцейським. Але наступного дня після розмови Яна прийшла не сама, а з мамою.

 

Сухі лікті, коліна, кутикула…

Усе, з чим не в змозі впоратися навіть найбільш зоряний зволожуючий бальзам, можна без докорів сумління довіряти вазеліну. Лікті, коліна, ступні, руки, губи — найскладніші у догляді взимку ділянки тіла. Сухе через опалення повітря приміщень, синтетика, яку ми щодня на себе одягаємо, гарячі ванни, які рятують нас від морозу на вулиці, але перетворюють шкіру на пустелю, не допомагають у даній ситуації, а лише навпаки погіршують становище. Щоб прискорити процес регенерації шкіри, скористайтеся одним з найпоширеніших трюків для екстра-зволоження. Нанесіть вазелін товстим шаром на проблемну зону і гарненько укутайте її на ніч щільною тканиною, наприклад, одягнувши на ноги шкарпетки, на руки — рукавички, а якщо мова зайшла про коліна і лікті — лосини або обтягуючу кофтину з довгими рукавами. Вже вранці ви помітите колосальну різницю.

Екзема і псоріаз

За наявності подібних захворювань шкіра потребує сильного, але при цьому максимально м’якого й ніжного зволоження. Більшість кремів можуть не підходити через свої багатокомпонентні склади, у яких наявні численні добавки. Вазелін складається з суміші мінеральної олії і твердих парафінів, що робить його одним з найменш алергенних зволожувачів шкіри.

Запалені очі

Щойно ви виходите за поріг, очі починають сльозитися, свербіти і червоніти, немов ви не ліпите сніговика, а ріжете пекучу цибулю? У це складно повірити, але впоратися з подібною проблемою також можна за допомогою вазеліну. Нанесіть тонким шаром мазь на шкіру навколо очей — під нижню повіку та на верхню — і дайте їй кілька хвилин, щоб вбратися. Такий нехитрий прийом дозволить захистити ніжну і тонку шкіру від вітру, а також від сліз, які через нього можуть политися струмком і стати ще однією причиною подразнення.

Обвітрені губи

У питанні боротьби з потрісканою шкірою губ вазеліну дійсно немає рівних. Він відмінно заповнює баланс поживних речовин, завдяки оліям, які входять до його складу, і чудово захищає від зневоднення за рахунок парафінів, які не дають сухому повітрю і сильному вітру випробовувати на міцність ваші губи.