Перейти до вмісту

Продала вона все по проханню доньки, а як тільки жінка віддала доньці гроші – стала різко непотрібна.

 

Нічна поїздка в потязі. Така подія дуже стомлююча для людини Олениного віку. Все, про що вона думала – це як по приїзду її донька Ганна тепло зустріне її на вокзалі та забере додому. Але на пероні жінку ніхто не чекав. Вона спробувала зателефонувати – ніхто не брав слухавку. Почекавши ще близько сорока хвилин Олена знайшла зупинку, з якої їде автобус до села доньки, купила білети та відправилась в дорогу.

 

В автобусі жінка познайомилась з іншою старенькою, яка сиділа та тихо плакала. Олена запитала, що таке сталося, що бабця так гірко плаче та дізналась її історію. Попутниця Олени продала все майно, навіть будинок в селі і переїхала жити до доньки. Продала вона все по проханню доньки, а як тільки жінка віддала доньці гроші – стала різко непотрібна.

Олену дуже вразила доля нової знайомої, але й розуміла, що в неї зараз подібна ситуація та стала переживати, що ж буде коли вона приїде до доньки. А вияснилось, що донька зі своїм чоловіком спали. І не просто спали, а спали п’яні як чіп. Олена одразу зрозуміла, що нізащо не віддасть гроші за продане майно та будинок молодшій Ганні.

 

Читайте також Кекс на згущеному молоці

 

Тоді вона вирішила поїхати до старшої Яни. Олена приїхала, розповіла історію, яка трапилась з нею та вирішила додати, що карточку з грошима в неї вкрали. Ох, який же ж скандал влаштувала Яна. Навіть не пустила матір на поріг будинку. А саме на прохання доньок вона все продала, та поїхала. Вони самі запропонували переїхати старенькій матері до них, а будинок та майно продати.

Олена старалась виростити своїх дітей в любові та турботі, але не завжди це виходило. Ганна та Яна мали достатньо кепський характер. Вони в усьому шукали вигоду, а те що не було вигідно для них ставало автоматично поганим. Якось вони вмовили матір на такий крок, як продати будинок та все майно, яке можна було продати і переїхати до них. Але як бачите, помисли в них були далеко не найсвятіші м’яко кажучи.

 

Розчарувавшись в доньках Олена вирішила спробувати поїхати до сина. Хоча не була впевнена, що її приймуть там, адже вже дуже давно Олена не зійшлася характером з невісткою, через що невістка Аліна та син Олени, Данило, поїхали в інше село. Вона зателефонувала сину, розповіла про історію, яка трапилася сьогодні з Оленою. Данило одразу приїхав за матір’ю та привіз її до себе додому.

 

Аліна дуже здивувала Олену. Вона одразу прийняла свекруху, як тільки почула історію старенької. Аліна настояла на тому, щоб Олена залишилась жити з ними. Та й місця точно стане, адже скоро сім’я переїжджатиме до нового будинку.

Новосілля. Син та невістка побудували великий хороший будинок і запросили всіх рідних на святкування. Зібрались усі і старенька Олена в тому числі. Вона хотіла подякувати сину Данилу за все, що він з дружиною зробили для старенької. Тому вітаючи сина з новосіллям вона протягнула йому банківську картку. На цей її вчинок виступили з претензіями її старша та молодша донька, мовляв так не чесно, де їхня доля. Але Олена чітко та твердо вирішила, що вона буде дотримуватися принципу «добром за добро»