Перейти до вмісту

Прохав, щоб я його зрозуміла і пробачила. А мені самій, з двома дітьми на руках, не важко?

Я два роки зустрічалася з хлопцем. Заміж він не звав, але наші стосунки стрімко розвивалися. Я чекала дитину. Пропозиції досі не було.

 

Після пологів нічого не змінювалось. Окрім того, в нас  двійня. Спочатку Сергій намагався щось робити, але швидко втомився і втік. Мені було боляче і не приємно. Я вийшла в магазин, повертаюся, а хлопця немає. Він не брав слухавку. Повністю ігнорував мене. В якийсь день мені прийшло повідомлення від нього. Він писав, що йому важко і в нього депресія. Прохав, щоб я його зрозуміла і пробачила. А мені самій, з двома дітьми на руках, не важко?

Батьків в мене немає, я сама на цьому білому світі. Я пішла працювати касиркою в невеличкий продуктовий магазин, але грошей не вистачало. 5000 гривень на двох дітей це взагалі нічого. Я стала менше їсти, щоб все купувати дітям. Хвилювалась, що молоко пропаде, що я тоді буду робити? Відчай окутував мене. Саме в той час, мені пощастило.

 

Я зустріла Ліду Михайлівну. Це чудова жінка. Вона порадила мені закінчити курси манікюру. В мене не було грошей, тому вона заплатила за навчання. Поки я працювала та вчилась, Ліда Михайлівна сиділа з дітьми. Вона давала нам не тільки гроші, а ще любов та підтримку. Ця жінка стала мамою не тільки для моїх дітей, але і для мене.

 

З часом вона сказала називати її просто Лідою. Я так і робила. Ми проводили разом вечори. Ліда багато розповідала по себе. Вона теж сама піднімала дитину. Мала дитину жінка в 35. Коли Павлу, її сину, було два роки, чоловік пішов до молодої коханки. Батьки чоловіка відхрестилися від неї, а її рідні могли допомогти тільки продуктами. Але Ліда жінка з сильним характером. Вона багато працювала, закінчила парикмахерські курси, а потім пішла на візажиста. Дитина завжди була з нею, бо не було на кого залишити. Через п’ять років Ліда відкрила свій салон.

Я закінчила курси. Тепер потрібно купити все для роботи. Знову ж таки, Ліда все купила. Ми облаштували кімнату для прийому клієнтів, адже зараз для мене в дома вигідніше працювати. Спочатку треба розкрутитися, а вже потім можна переходити у салон.

 

Завдяки зв’язкам Лідії у б’юті сфері принесли мені перших клієнтів, а потім спрацювало сарафанне радіо. Я стала заробляти в рази більше. Тепер грошей вистачало на мене та двох діток. Іноді я згадувала про Сергія. Не розумію, за що я його покохала? Я потроху почала ставати на ноги. А ж раптом з’явився мій колишній.

 

Сергій скинув мені фото зі своєю новою дівчиною. Вони широко посміхалися, а на правих безіменних пальцях в них були каблучки. А він довго не нудьгував. Бридкий вчинок. Я маю від нього двох дітей, стільки часу зустрічалася з ним і ми навіть не розмовляли про одруження. Він завжди відмахувався від таких розмов. Напевно, він не кохав мене. Цей випадок трішки підкосив мене, але не на довго. Не час розкисати! Мені треба дітей піднімати.

 

Читайте також Розповів усе дружині та став чекати. Мати її, нехай вона з нею говорить.

Ліда Михайлівна допомогла не тільки налагодити моє фінансове становище, а ще й особисте життя. Якось до неї приїхав у гості син. Добрий і милий хлопець. Він поводив себе виховано та привітно. Поки я була в них, він допомагав з дітьми. Було таке відчуття, що він природжений батько. Йому все так легко давалося! Чому ж чужі люди відносяться до моїх дітей краще власного батька? Лідія постійно нахвалювала мене. Розповідала про мої успіхи, хвалила як жінку та всіляко натякала Павлу покликати мене на побачення.

 

Спрацювало. Ми сподобались один одному. Павло почав звати на каву. Я погоджувалася, але одразу сказала, що не хочу стрімкого розвитку відносин. Він повністю підтримував мене. Життя показало, що треба добре пізнати людину, а тільки тоді зближуватися. Моє розбите серце потроху загоювалось завдяки цим добрим людям.

Плідна праця давала плоди. Тепер можна було знімати місце у салоні краси. Ліда одразу знайшла для мене клаптик в своєму салоні. Дівчата гарно прийняли мене. Окрім сім’ї, з’явились добрі подруги. Список клієнтів ріс, а з ним — виручка. Сергій наче відчув, що в мене все добре. Він знов з’явився.

Він, якимось чином, дізнався про мої успіхи та прийшов вимагати гроші. Мовляв, я зламала йому життя. Хтось написав його дівчині, який він козел, бо кинув дівчину з двома дітьми. Вона довго не думала. Пішла від нього. А Сергій вже взяв кредит на весілля, а його не буде. Залишився він без дружини, грошей та з кредитом. Після своєї тиради, він почав мені погрожувати. Він обіцяв забрати в мене дітей або ж зробити мені щось зле. Він не знав, що тепер в мене є захист та підтримка.

 

Підійшли Павло та Лідія. Вони гарненько йому пояснили, що за таке можна сісти. Лідія, будуючи кар’єру, обжилася не тільки професійними зв’язками, адже тоді по іншому будувати бізнес не виходило. Жінка пообіцяла Сергію проблем, якщо він не припинить тероризувати мене, а також повідомила,що скоро він буде платити аліменти. Це спрацювало. Колишній злякався. Більше я про нього нічого не чула.

 

Про аліменти я ні разу не говорила, навіть не думала. Стільки проблем звалилось на мою голову, що я забула про своє законне право. Під час реєстрації дітей, батько був записаний з моїх слів, але сам від своє батьківство не визнавав. Рік я не отримувала ніяких грошей від Сергія, але тепер він за все поплатиться.

Був суд. Ми виграли. Мої діточки будуть отримувати хоч щось від свого непутящого батька. За цей час, я зблизилась з Павлом. Ми ідеально один одному підходили. Вирішили одружитися. Підготовкою до нашого весілля займалися всі. Дівчата з роботи постійно приносили номери ведучих, радили ресторани та прохали позвати їх. Звісно я всіх запросила. З такими подругами тамада не потрібний!

 

Дітки росли. Вони сприймали Ліду, як свою бабусю, а Павла вважали батьком. А що ж Сергій? Він почав випивати, але поки що ще мав роботу. В нього не лагодилось з жінками, тому він часто писав мені. В своїх повідомленнях, благав повернутися та клявся у коханні. Нічого, крім огиди, він не викликав. Довелося зміни номер. В мене тепер все добре. Не хочу згадувати минуле.