Перейти до вмісту

Пройшов час, і я згадав про Тамару, яка завжди підтримувала мене та давала мені свободу. Я зрозумів, що втратив, але змінити уже нічого не можу

Тамара мені відразу сподобалася. Вона була скромна та завжди ніяковіла, коли я робив компліменти та подарунки. При зустрічах, Тамара мені завжди говорила, що їй від мене, окрім кохання, нічого не потрібно. Мені приємно було це чути.

Тамара дуже активна дівчина, у неї завжди було багато справ. Я просто не розумів, як це все їй вдається. Я люблю більш спокійне життя. Після роботи хочу відпочити, смачно поїсти, полежати та подивитися телевізор.

З Тамарою ми дуже рідко сварилися, але її постійний поспіх мене дратував. Особливо, коли ще й мене розпочалися проблеми на роботі. Коли ми поверталися з роботи додому, ми майже не розмовяли один з одним.

Саме в цей період до нас на роботу прийшла нова співробітниця, з якою ми часто спілкувалися по роботі. Оксана завжди дивилася на мене зачарованим поглядам та привертала до себе увагу. Правда, коли ми святкували 10 років фірми, я втратив контроль і прокинувся вранці у чужій квартирі, а рядом лежала Оксана.

Читайте також: Чому красивим та успішним жінкам не щастить у каханні

На наступний день, коли я повернувся додому, Тамара просто сиділа біля вікна та мовчки плакала. Я став пояснювати їй, що залишився спати у друга, але вона мене не чула. Мене це розлютило ще більше. Поговорити нам не получилася.

Мене це не дуже засмутило, наступного дня після роботи я запросив Оксану на фільм. Я не мав бажання йти додому й знову терпіти ці скандали. А з Оксаною мені було дуже легко та просто спілкуватися.

Вечором я повернувся додому, Тамари не було, а на столі лежала записка. Я прочитала твою переписку з Оксаною та все зрозуміла. Вона зібрала речі та пішла від мене. Я зрадів такому повороту подій. Оксана почала часто приходити до мене в гості і нам було добре разом. З часом виявилося, що вона не така мила, як здавалося на початку нашого знайомства. У нас дуже часто виникали суперечки й вона стала мене дуже дратувати. У той момент, я згадав про Тамару, яка завжди підтримувала мене та давала мені свободу і час на самого себе.

З Оксаною ми ще пожили місяць та розійшлися. А за Тамарою я дуже сумую, але нічого вже не можу змінити.