Перейти до вмісту

Пропагандисти РФ готують населення до невдач у viйні – Генштаб

На певних ділянках фронту ЗСУ ведуть наступальні дії, а російські пропагандисти вже почали готувати населення РФ до передбачуваних військових невдач.

Про це повідомляє заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу в Медіа-центрі Україна – Укрінформ

“Незважаючи на ведення оборони по всій лінії зіткнення, на певних ділянках наші війська намагаються вести наступальні дії, завдають противнику поразки”.

Так, протягом тижня силами оборони на Криворізькому напрямку було звільнено та взято під контроль населений пункт Потьомкіне. На Курахівському напрямі – населений пункт Павлівка. Нашими підрозділами ракетних військ та артилерії вражені пункти управління угруповань військ, уражені склади з боєприпасами, склади з паливно-мастильними матеріалами. Втрати супротивника істотні”.

 

 

Читайте також: Україна повернула 144 полонених, із них 95 захисників “Аз0всталі”

 

 

Громов також повідомив, що в межах Києва та Київської області українські війська продовжують нарощування системи фортифікаційних споруд, створення та удосконалення системи візуальної розвідки та оповіщення.

Крім того, він наголосив на зміні риторики російських пропагандистів.

“З початку широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої країни пропагандисти країни-окупанта кілька разів змінювали свою риторику щодо війни в Україні. Трансформація їхніх наративів свідчить про те, що жоден із планів Кремля щодо захоплення України наразі не реалізований”.

“Червень. Провал так званого блискавичного звільнення Донбасу знову підштовхнув пропагандистів Кремля до зміни аргументаційної тематики. Було оголошено про третій етап “спеціальної операції” з метою витіснення українських військ із територій Донецької та Луганської областей.

У той же час, пропагандисти почали готувати населення РФ до ймовірних військових невдач. Звичайно, про поразку відкрито ніхто не повідомляв, проте почали з’являтися повідомлення про тяжке становище та навіть помилки військового керівництва агресора”.