Перейти до вмісту

Пропонуємо вашій увазі кілька забобонів про ножиці

Якщо на підлогу впали ножиці, то це може означати, що дуже скоро до вас хтось нагряне в гості. Це можуть бути, як далекі родичі, так і сусіди. Але, якщо ви не готові приймати гостей або не хочете, щоб вони приходили, то необхідно постукати по столу цими ножицями тричі. Тоді гості можуть передумати приходити до вас.

Якщо ваші ножиці тріснули, то це означає, що незабаром трапиться подія, через яку вам доведеться терпіти незручності.

Якщо вони зламалися саме під час падіння, то це означає, що найближчим часом ваші мрії і бажання не зможуть здійснитися.

Якщо вийшло так, що ножиці встромилися в якусь частину вашого тіла, то це нехороший знак. Неприємності можуть трапитися, як в особистому житті, так і на роботі.
Не можна давати ножиці комусь лезом від себе. Якщо вірити прикметам, то це може передвіщати сварку з тією людиною, якій ви віддаєте ножиці. Якщо дати їх коханій людині від себе вістрям, то це може передвіщати швидке розлучення.

Наші бабусі вірили в прикмети, що якщо швачка впустила під час роботи ножиці, то значить, скоро її хтось попросить зшити траурний костюм.

Читайте також  Добро яке змінює світ

Люди похилого віку також вірили, що поганим знаком вважається, якщо ви знайшли ножиці. Це може передвіщати не тільки нещастя, а й матеріальні труднощі.
Якщо ви хочете зробити для свого будинку оберіг, то необхідно над дверима в закритому вигляді повісити ножиці.

Поганою прикметою вважається подарувати комусь ножиці. Це може обіцяти біди і нещастя. Щоб нейтралізувати значення цього забобону, необхідно дати монетку дарувальнику.

Якщо ваші ножиці стали тупими, значить, є людина, яка хоче посилено вам чимось нашкодити. Бажано, щоб у вас постійно був з собою якийсь захисний талісман.
Якщо під час використання ножиць, від них відірвався невеликий шматочок, то необхідно приготуватися до великих розчарувань в житті.