Перейти до вмісту

Проста істина у стосунках з одруженим чоловіком: з нею – він пара, а ви для ньго просто чергова іграшка

На жаль, не усі жінки розуміють одну і просту істину коли заводять романи з одруженими чоловіками: якщо чоловік одружений, ви для нього просто чергова іграшка. Для нього це гра, розвага, спосіб самоствердження, а дійсно любов і відчуття відповідальності у нього тільки перед своєю дружиною і сім’єю.

– Він зустрічається з вами тільки для того, щоб задовільнити власні потреби, та може отримати від вас все, що йому потрібно. Так він відчуває свою значущість і не збирається нічого змінювати.

– Йому подобаються такі короткочасні стосунки, адже він проведе з вами ніч, а потім ви підете додому. Він не несе за вас відповідальність. Він просто вас використовує, щоб забути про свої щоденні клопоти.

– Його влаштовує те, що він не повинен перед вами виправдовуватись. Він зробить вам дорогий подарунок, щоб ви менше висували претензій, але завжди буде повертатися до свої дружини.

Читайте також: Алоє та лимон: чудова суміш для очищення кишківника та печінки

– Він не буде розповідати вам про свої проблеми чи плани на майбутнє. Адже йому потрібно пам’ятати все, що він говорить кожній своїй коханці.

– Настане той момент, коли ви йому уже будите не потрібні, і він покине вас. І якщо ви думаєте, що ви зможете створити міцні стосунки з таким чоловіком та розбити чужу сім’ю, то скоро ви можете перетворитися з ролі пристрасної коханки, у роль незадоволеної дружини, у якої чоловік пізно повертається з роботи або часто зустрічається з своїми друзями.

Тому, дівчата, перш ніж стати коханкою чужого чоловіка, добре подумайте – чи це вам потрібно руйнувати своє життя.