fbpx

Проте зовсім нещодавно, я зовсім випадково підслухала розмову мого чоловіка з найкращим другом, де йшлося якраз про сімейний бюджет

Коли я ще була студенткою, то не могла навіть подумати, що вийду заміж за чоловіка, який буде мати такі серйозні наміри на життя зі мною. Проте лише тепер я помітила, що тільки чоловік приймає в нас найважливіші рішення, а я просто підтримую його. Можливо, ще не пізно і варто щось робити?

Зі своїм чоловіком я живу у шлюбі вже 7 років. Дітей у нас поки немає, адже ми вирішили пожити для себе і заробити грошей. Так, наше солодке сімейне життя почалось з того, що ми купили дві нові машини та простору квартиру. Незабаром, чоловік хоче купити ділянку у передмісті Львова, щоб будувати там власний будинок. З фінансами у нас немає жодних проблем, адже ми обоє добре заробляємо. Я топ-менеджер в міжнародній фірмі, а чоловік працює у сфері ІТ. Так, поступово ми влаштовували наше сімейне життя.

Читайте також  Я йому все чесно розповіла. Сказала, що протягом всього часу знала, що він мені зраджує. Замість того, щоб поговорити спокійно зі мною та вибачитися, чоловік почав на мене кричати та обзивати меркантильною!

Усі зароблені гроші ми тримали вдома, деякі в інших валютах. Чоловік не хотів довіряти банкам, а тому ми тримали гроші в нас вдома. Він ніколи не контролював те, скільки я беру грошей з сімейного бюджету, а тому в мене ніколи не виникало зайвих питань щодо цього. Скажу Вам чесно, гроші в нас не особливо довго могли затримуватись, адже мій чоловік завжди намагається вкладати в техніку, меблі і таке інше. Так, як дітей ми поки не планували, то можемо дозволяти собі ходити в ресторани та їздити відпочивати за кордон.

Як бачите, проблем з чоловіком у мене немає. Проте зовсім нещодавно, я зовсім випадково підслухала розмову мого чоловіка з найкращим другом, де йшлося якраз про сімейний бюджет. Мій чоловік радив другові купити квартиру до одруження, щоб в разі розлучення, йому не довелося б ділити її з дружиною. Чоловік так і сказав: раптом вона відсудить у тебе половину квартири, а так ти їй нічого не винен будеш зовсім. Я прикрила обличчя рукою, щоб не сказати нічого від подиву. Потім чоловік з усмішкою заявив, мовляв, щоб друг не поспішав зі шлюбом і для початку зважив всі плюси і мінуси такого вчинку. Якщо це буде вигідно йому, то можна спокійно йти під вінець і одружуватися з будь-якою жінкою. Ніколи б не подумала, що мій чоловік такий розважливий, я такого за ним не помічала жодного разу. Або як це назвати?

Я вдала, що нічого не зрозуміла. Пішла в спальню спати і всю ніч думала над тим, що радить мій чоловік. Я почала сумніватись у тому, що чоловік зі мною не заради вигоди, адже я також багато вкладаю у наше спільне життя. У нас хороші відносини, але я переживаю, що чоловік завдяки своїм знайомим може зробити так, що можу залишитись без нічого.

facebook