Перейти до вмісту

Причини через які жіноча дружба не вічна

Ви рухалися у різних напрямках

Дуже часто стається, що ваші старі знайомі в один момент припиняють йти з вами одному напрямку. Дружба зробила свою справу, коли ви обидві були потрібні одна одній у потрібний час, а тепер прийшов час розлучатися.

Давайте на чистоту з собою: щоб дружба була міцна та довга над цим потрібно працювати. Але працювати над кожною дружбою, яка у вас є, то часу на себе зовсім не залишиться. Догодити всім  не вийде.

 Дійсно друзями скоріш, за все ви не були

Багато людей дкмають, що у них з певною людиною справжня дружба, хоча можливо їх стосунки насправді були не більше ніж приятельськими. Поміркуйте можливо, скоріш за все ви були просто знайомими?

Хтось із вас вступив у серйозні стосунки

Часто зустрічається так, що дружба закінчується, коли людина знайшла свою другу половинку і весь час приділяє їй або ж зосереджується на своїх рідних. Якщо раптом- це сталося з вашою подругою, ви повинні зрозуміти її, але ні в якому разі ображатися.

 Жорстоку правду можливо сказала одна із вас

Як справжня подруга ви правильно зробите, якщо скажете правду, але готуйтеся заплатити за це вашою дружбою. Не усі сприймають правду з розумінням.

Читайте також: Справжня турецька пахлава в домашніх умовах

Ви чуєте тільки негатив

Інколи ми спілкуємся з такими людьми, які приносять тільки негатив. Це не є досить нормально, і ви не зобовязані нікому робити додаткових послуг. Якщо цей негатив погано на вас впливає, тоді прийшов час закінчувати дружбу.

Соціальні мережі вас заплутали

Деякі люди серйозно вважають “друзів” з соціальних мереж своїми справжніми друзями, але не перебільшуйте- це не так.

Одна з вас більше не має у цьому потреби

Гірка правда: деякі люди дружать з вами тільки тоді,  поки їм це вигідно. Варто навчитися розрізняти людей які шукають тільки вигоду  у вас!