Перейти до вмісту

Причинa сварки висмоктана з пальця. Ну, немає в моїх батьків багато грошей і що з того?

Батьки чоловіка завжди допомагали нам більше, чим мої. Вони мають хороші роботи з великим заробітком. Мої батьки біднуваті, але теж для нас стараються. Вони часто забирають наших дітей до себе або привозять щось смачненьке. Простіше кажучи — допомагають, чим можуть.

Мого чоловіка це не бентежило до якогось момента. Батьки чоловіка зібрали грошей нам на ремонт. Саме тоді коханий сказав:

Читайте також Цього року я вирішила змінити сімейну традицію та попередила гостей

— Віро, твої батьки можуть знайти ремонтників?

— Думаю, так. В них багато знайомих. — Відповіла я.

— Чудово! Пощастило, хоть за щось не треба буде платити! — Зрадів чоловік.

Але я нічого такого не казала. Мої рідні не мають лишніх коштів. Вони ледь-ледь себе забезпечують.

— Я такого не казала. Батько може сам прийти і зробити всю роботу безкоштовно, але заплатити іншим — не зможе.

Чоловік насупився. Мені це не сподобалось. Стало не приємно.

— Мої батьки завжди нам фінансово допомагають. Вони квартиру купили, техніку придбали, дали на ремонт… — почав перераховувати, але я його перебила.

— Коханий, мої батьки можуть допомогти — самостійно зробивши ремонт, обравши матеріали, привезуть нові меблі, приберуть після ремонту, але не більше. — Звучало доволі жорстко.

Чоловік зрозумів, заперечення не приймаються.

Він довго ходив насуплений. Розмови про ремонт квартири припинились. Напевно чоловік вирішив узагалі нічого не робити. Як на мене, це безглуздо.  Ну, немає в моїх батьків багато грошей і що з того? Вони чудові люди. Люблять мого чоловіка, як свого сина. Хіба це не головне?

Довго так тривати не могло. Сама знов підняла цю тему. Пояснила чоловіку ще раз, яку допомогу можна очікувати від моїх батьків. Ремонт своїми руками коштуватиме дешевше, а якщо батько візьме своїх друзів, то робота піде ще й швидше. Врешті-решт, чоловік вибачився.

 

Я поговорила з батьками і ми взялись до роботи. Чоловік швидко зрозумів — мій батько розбирається в ремонтних роботах. З будь-якого питання консультувався з ним. Моя мама допомогла нас здирати шпалери, а потім — фарбувати стіни. Разом з нею, обирали меблі. Вона за освітою юрист, але в неї гарний смак. Вона легко підбирає речі по стилю. Мої ж батьки допомагали прибрати після ремонту.

В оновлену оселю покликали наших батьків. Рідні чоловіка нахвалювали зроблену роботу. Моїй свекрусі сподобалися меблі, які ми придбали. Я одразу сказала в кого такий гарний смак. Свекруха тут же переключилася на мою маму. Жінки проговорили весь вечір. Свекор згадав, що хотів відремонтувати розетки в домі. Він гадки не мав, як це робити. Попрохав мого батька допомогти.

На наступний день, чоловік ще раз попросив пробачення. Він відчував сором за свої слова. Пообіцяв більше не піднімати тему грошей. На живому прикладі зрозумів, мої батьки допомагають багато і ніколи не відмовляють. Це головне в родині. Гроші не принесуть такого щастя, а теплі стосунки з близькими — так.