Перейти до вмісту

Прихожу вночі на кухню води склянку випити – вона сидить з тарілкою Олів’є і бутербродами, дивиться серіал з телефону і наминає.

Невістка Катерина товстюча, так що ще робить: прихожу вночі на кухню води склянку випити – вона сидить з тарілкою Олів’є і бутербродами, дивиться серіал з телефону і наминає. Це в неї почалося, як хлопці студентами стали.

Не знає, куди себе подіти, з роботи – за стіл. Я он бігаю, обливаюся. А їй – їсти. Син вже дивиться на неї з відразою…

Чоловік з невісткою живуть вже 22 роки разом, все життя ми з ним прожили в одному будинку, дуже мирно, до речі. Ми з чоловіком завжди допомагали їм з онуками, нашими хлопчиками-близнюкам, Михайлом і Володимиром.

Я пропрацювала в адміністрації нашого міста на держслужбі. Зараз вже на пенсії. Три роки тому я овдовіла. Син працює там же, при нашій адміністрації, водієм службових машин. А невістка – вчителька історії і завуч школи з виховної роботи.

Невістка розповніла ще після народження хлопчиків: до цього була тонесенькою, мов тростиночка, здавалося, вітром знесе. Але потім роздобрішала, і їй навіть йшло.

Росли хлопці, ми всі працювали, жили дружно, майже без конфліктів, хіба що бували якісь дрібниці. А так все було чудово. Але ось Міша й Володя виросли, два роки тому закінчили школу і вступили в столиці до університету.

Приїздять додому раз на місяць, частіше не виходить. А ми живемо у селищі Чернігівської області.
Так ось. Коли хлопці вилетіли з сімейного гніздечка і з-під її материнського крила, з невісткою Катериною почало щось відбуватися.

За два останні роки вона набрала майже 20 кілограмів і зараз важить сто кіло! При цьому вона не звертає на свій зовнішній вигляд уваги, не слідкує за собою, а продовжує їсти! Їй важко ходити, в двері скоро не пройде – а вона не зупиняється!

Читайте також Наслухавшись від подруг про погані відносини зі свекрухами, я буларада, що з мамою чоловіка у мене не буде таких проблем!

Вже й так товстюча, так що ще робить: прихожу вночі на кухню води склянку випити – вона сидить з тарілкою Олів’є і бутербродами, дивиться серіал з телефону і наминає.

Як я вже сказала, це в неї почалося, як хлопці студентами стали. Не знає, куди себе подіти, з роботи – зразу за стіл. Син відмахується від мене зі словами «Та не чіпай її, мамо!», але я ж бачу, що він вже дивиться на неї з відразою. А, може, у нього і є вже хто, і я його не осуджую.

Я он бігаю, обливаюся – почала слідкувати за собою, як лишилася сама. Але я й при чоловікові завджи стежила за собою, просто зараз, на старість, ще більше уваги треба приділяти і тілу, і душі. Я й Катю намагалася залучити, та де там! Це ж треба встати о 5-й щоб до роботи пробіжку зробити. ЇА їй одне головне – аби їсти.

Ну, нехай на себе нарікає, якщо щось зі здоров’ям, чи чоловік її на іншу змінить з часом. Просто важко на це дивитися, чесно.