Перейти до вмісту

Прикро і від їхнього ставлення до всього. Вони вважають, що вітчим нічого не робить, а тільки лежить на дивані і змушує їх працювати.

Я розлучилася з першим чоловіком через його відношення до мене, через зради і образи. Жила з ним тільки заради дітей. Але одного разу зрозуміла, що більше так не можу і пішла до іншого. Але діти не миряться з моїм новим чоловіком.

Він суворий: сваритьїх за помилки, змушує виконувати домашню роботу. А у тата їм добре: сплять до обіду, грають півдня в телефоні і бабуся їм на
підносі носить їсти в спальню.

Але конфлікт між чоловіком і моїми дітьми – це дрібниці. Справжня проблема з моєю мамою. Я з нею не спілкувалася 15 років через першого чоловіка, і з онуками вона познайомилася теж тільки через 15 років. Вчора вона приїхала в гості, чоловік зачепився з дітьми, знову зауваження якісь їм робив.

Тут вклинилася бабуся і, замість того, щоб вгамувати конфлікт, стала на сторону зятя. Стала лаяти моїх дітей, дорікати в егоїзмі, цинізмі, торкнулася їх батька, образила другу бабусю.

Діти у мене підлітки, і до них потрібен підхід. Їх і так там настроїли проти моєї мами, а вона ще й погіршила ситуацію! Вони зібрали речі і почали йти з дому. Я в сльозах побігла слідом за ними, засмутила маму. Вона стала скаржитися зятю на мене, що я зрадила матір заради дітей.

Але тут чоловік підтримав мене, за що йому спасибі.
Він сказав, що я вчинила правильно, що я хороша мати і не повинна бути зозулею.

Але мама образилася на мене, вважає, що я
проміняла на невдячних дітей. Нехай так, але вони мої діти, я не маю права від них відмовлятися!
Я воюю за них з чоловіком, а тепер щей з мамою. Хоча розумію, що вони ростуть холодними і розважливим егоїстами. Але це мої діти,
інших не буде. Чоловік скільки разів обіцяв не сварити їх, але ж вони то наллють на дерев’яну підлогу води, то на місце інструменти
чоловіка не покладуть, то забудуть, про що я їх просила.

Читайте також Коли я виходила заміж, була впевнена, що якщо Євген попаде в таку багату сім’ю, як наша, то буде мене на руках носити, але не тут то було.

Прикро і від їхнього ставлення до всього. Вони вважають, що вітчим нічого не робить, а тільки лежить на дивані і змушує їх працювати.

Так, ми просимо у їхнього рідного батька про матеріальну допомогу. Будинок з пічним опаленням, ще й город. Нам потрібна допомога. Чоловік мій за три роки провів водопровід, каналізацію. Зробив туалет і ванну в будинку.

Поправив паркан, зварив вольєр для собаки, зробив дах на сараї і багато іншого. З ним я забула, що таке працювати фізично.

Але ці конфлікти дуже обтяжують і засмучують мене, я сиджу на роботі і п’ю валер’янку. Сини поїхали в гуртожиток на навчання і до наступних вихідних затишшя. З мамою поїду миритися, а ось як помирити її та онуків? У неї складний характер, вона диктатор, вчить мене бути холодною і не бігати за дітьми, не принижуватися перед ними. А я не можу інакше, адже вони мої дітки!