Перейти до вмісту

Принципи “нехороших дівчаток”. Як бути щасливою по-справжньому.

Будь-якій людині, неважливо, скільки їй років, чоловік це чи жінка, необхідно відчувати себе по-справжньому щасливим. У ніжному дитячому віці малюкові для щастя потрібно не так і багато, він і так усіма любимий. Але разом з дорослішанням поняття щастя істотно змінюється, нової іграшки або улюбленого мультфільму вже недостатньо, потреби людини істотно змінюються і зростають.

Коли дівчина перетворюється в жінку, вона починає усвідомлювати, що їй потрібно для щастя і прагнути до цього всією душею. Кожна жінка повинна бути щасливою. У чому ж полягає просте жіноче щастя?

Принципи “нехороших дівчаток”

Непередбачуваність

Добре все робити за правилами і з повною серйозністю, але не завжди доречна така поведінка. Чоловіки дуже швидко починають нудьгувати від жіночої передбачуваності, адже підсвідомо вони бажають розкривати таємниці і переживати пригоди. Так що нешкідливі витівки і спонтанність дозволять розбавити монотонність побуту.

Відмовляти в допомозі

Уміння співчувати і бажання допомогти – важливі жіночі чесноти. Але найбільше чоловіки цінують мудрість в прекрасних дамах.

Тому так важливо вміти в потрібний момент говорити слово «ні». Жінка, яка вміє допомагати, але при цьому не жертвує собою, своєю коханою людиною і загальними інтересами, завжди буде на першому місці у чоловіка.

Переключитися з побуту на партнера

Багато жінок думають, що чисті простирадла і смачний обід – це речі, про які мріють поголовно всі чоловіки.

Бути гарною дружиною – це зовсім не означає зануритися повністю в побут, забувши про почуття. На першому місці повинні стояти відносини між чоловіком і жінкою. Ось чому так важливо періодично відкладати всі справи в сторону і присвячувати час спільним інтересам.

Читайте також:Людина з великої літери. Трішки добра у світі аж ніяк не завадить.

Витрачати гроші на себе

«Хороші жінки» часто економлять на собі, ставлячи побутові інтереси сім’ї на чільне місце.

Не варто забувати про власні інтереси і бажання. Слід відкинути всі думки про егоїзм і дозволити собі не тільки мріяти, а й реалізовувати свої особисті бажання. Тільки полюбивши себе і не приносячи в жертву всі свої інтереси, жінка буде бажана і щаслива.

Не віддавати всю себе сім’ї

Бути гарною дружиною і матір’ю – це не означає покласти своє життя до ніг домочадців. Але більшість жінок так і роблять, забуваючи про те, що вони особистості.

Розчиняючись повністю в родині, жінка втрачає себе, перестає розвиватися і рости. Вона мимоволі починає проживати життя своїх дітей і перекладає на них свої нереалізовані амбіції.

Не слід жертвувати своєю кар’єрою, інтересами і захопленнями.

Якою б сильною і мужньою ззовні не була жінка, в своїй душі вона прагне відчувати, що її люблять. Любов — одна з головних потреб людини. Саме це почуття закладено природою в кожній людині з дитинства. З ранніх років життя дитина повчає міцну, щиру і безмежну любов від своїх батьків, в першу чергу, а ще від рідних і близьких людей. Але як жінка може відчувати любов до себе, якщо сама себе вона не любить?

Спочатку необхідно полюбити себе саму, адже самоповага і любов — одні з головних складових успішного і щасливого життя. Саме ці дві обставини допоможуть знайти будь-якій жінці психологічне благополуччя, впевненість в собі і своїх силах. Якщо цього немає, то є сенс подумати про те, щоб взяти своє життя у власні руки і кардинально його змінити в кращу сторону. Почніть любити себе, і вас полюбить весь світ!